Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Uwaga kierowcy! Kolejny fragment drogi zamknięty

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    11.10.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Na początku września GSM wykonywała przyłącze kanalizacji sanitarnej do bloków na os. 700-leciaNa początku września GSM wykonywała przyłącze kanalizacji sanitarnej do bloków na os. 700-lecia fot. arch. portalu gostynska.pl

Ostrzeżenie dla kierowców, którzy w najbliższy piątek i sobotę będą poruszać się w centrum Gostynia. Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, 12 października, zamknie fragment drogi przy os. 700-lecia.

Nieprzejezdny będzie odcinek ulicy Polnej - pomiędzy ul. Folwarczną a ul. Zieloną. W tym miejscu odtworzona zostanie nawierzchnia asfaltowa po wykonaniu przez Spółdzielnię przyłącza kanalizacji sanitarnej do bloków na os. 700-lecia. Prace powinny zakończy się w sobotę, 13 października 2018 r. Kierowcy powinni przygotować się na to, że przez ten czas nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

 

TYMCZASEM prowadzone są prace remontowe zwiazane z poprawa nawierachni jezdni od ronda Solidarności, przez ul. ks. Olejniczaka, rynek, aż do Jana Pawła II.  Droga nei jest całkowicie zamknieta, ruch odbywa się wahadłowo. W mieście w godzinach szczytu jest kołomyja , dlatego ruchem kierują nieraz policjanci - KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pr.
7 miesięcy temu 1
Czyli zamykają 12 od rana ? Jadąc do pracy po 5 będzie można swobodnie przejechać?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A