Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

VIP-y wystąpiły na żywo. Ta impreza była weekendowym hitem [WIDEO]

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    28.10.2019
Anna Twardowska
komentarzy 16 ocen 0 / 0%
A A A
Pogorzela. Pogorzelski MGOK otrzymał środki na realizację kilku projektów z programu Dom Kultury+Inicjatywy Lokalne. Zespół śpiewaczy Jawor i ich „Śpiew porannym radiem” był jednym ze zwycięskich pomysłów. Pogorzela. Pogorzelski MGOK otrzymał środki na realizację kilku projektów z programu Dom Kultury+Inicjatywy Lokalne. Zespół śpiewaczy Jawor i ich „Śpiew porannym radiem” był jednym ze zwycięskich pomysłów.  fot. A. Twardowska

- Chyba będę płakał, światła biją mi po oczach, nie widzę was. Występuję pierwszy raz od przedszkola – mówił dyrektor ZSOiZ w Pogorzeli, Jarosław Adamczak. Był jednym z artystów, którzy wczoraj wystąpili na scenie pogorzelskiego ośrodka kultury. 

 

Osoby związane i kojarzone z gminą otrzymały zaproszenie do udziału „w karaoke”. To okazało się próbami do prawdziwego występu przed sporą publicznością. Tym sposobem, na żywo wystąpili pracownicy urzędu gminy, dyrektorzy przedszkola, zespołu szkół i domu kultury, radni powiatowy i gminni, a nawet wikariusz miejscowej parafii. Ta impreza okazała się zdecydowanym hitem.

Była zwieńczeniem projektu Zespołu Jawor „Śpiew porannym radiem”, który jako jeden z kilku otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. Poprowadzili ją burmistrz Piotr Curyk oraz Monika Szulc.

Choć artyści zapewniali, że biorą udział w występach dla zabawy i podchodzą do tego z dystansem, było troszeczkę stresu.

- Jest lekkie zdenerwowanie. Miejmy nadzieję, że publiczność nam pomoże – mówiła Agnieszka Borowiec, która na scenie wystąpiła wraz z mamą Grażyną Kieliszkowską.

Sołtys Głuchowa i jednocześnie radny Zdzisław Figielek zapewniał, że towarzyszy mu „pełen luz”. Przewodniczący rady powiatu Alfred Siama wyjaśniał, że wraz z Marią Klamecką z Jaworu wykona sentymentalną piosenkę „Zagraj mi piękny cyganie”. Radna gminy Pogorzela Maria Pazoła wystąpiła w stroju Pszczółki Mai. Na scenie w piosence „Siedem dziewcząt z Albatrosa” wystąpił także wikariusz Damian Janicki.

Widzowie nie pozostali obojętni – bez wyjątku nagradzali artystów gromkimi brawami i pomagali im śpiewać. Zapłakani ze śmiechu pomogli wykonać piosenkę finałową.

Więcej "wyznań zza kulis" w jutrzejszym Życiu Gostynia.

Koniecznie zobaczcie skróty wczorajszych występów oraz galerię zdjęć: 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (18)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jaga
  2 miesiące temu ocena: 60%  18
  Ci co piszą głupie komentarze sami nic nie robią w dziedzinie kultury i wogóle..,której to kultury sądząc po komentarzach sami za grosz nie mają a już nie wspomnę o odwadze by wystąpić przed publicznością...,co za prostactwo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ asd
  2 miesiące temu ocena: 67%  17
  Po pierwsze "VIPY" - to wymysł prasy, mediów, a nie organizatorów! To taki szczegół. Jeśli Ktoś interesuje się pogorzelską kulturą, mógł wziąć udział w tym przedsięwzięciu. A słowa krytyki zawsze można i należy przyjąć! A przecież chodziło tylko o wspólną zabawę. Zawsze znajdą się osoby, którym nic nie pasuje! To niech zrobią coś dla innych... a tu jak zawsze.... zawsze źle, niedobrze, dziwne podteksty.... ale to "cała Pogorzela"!!! Proponuję trochę dystansu do siebie i innych, to wtedy może będzie lepiej?! To tylko takie moje przemyślenia..... Dziękuję organizatorom za pomysł i świetną zabawę!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pozytywny
  2 miesiące temu ocena: 78%  16
  Brawo, w samo sedno
  ~ Hmm
  2 miesiące temu ocena: 48%  15
  Nie wiem po co niektóre osoby na siłę wiecznie chcą zabłysnąć . Po co ? Jak się wcześniej nie dało to radzę już odpuścić . Nudne to jest babeczki :-) wielkie mi VIP’y
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ???
  2 miesiące temu ocena: 40%  14
  "Bierny, mierny ale wierny".... & "ja". ... mam wrażenie że to ktoś z kregu... Dlaczego wyłączona opcja "odpowiedź" ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Plotkareczka
  2 miesiące temu ocena: 52%  13
  [...] Vipy? Nikt ich nie lansuje to same się pchają ale głosu to za grosz nie mają... dobra rada próbujcie w innej dziedzinie, może wkoncu zabłyśnięcie. Może...niedzielny ogródek plotkarski ? Powodzenia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ uczeń
  2 miesiące temu ocena: 50%  12
  Dlaczego nikt nie zaprosił dyrektora podstawówki?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ VIP
  2 miesiące temu ocena: 60%  11
  Bo to nie VIP. Gwiazdy Pogorzeli były na scenie heheehłehłee
  ~ Moim zdaniem
  2 miesiące temu ocena: 60%  10
  Pani Agnieszka Borowiec - VIP? Jej matka - też VIP? Pani Mania Klamecka - VIP? To są wszystko fajne babki, ale VIP-y z nich żadne:-) Wikariusz Damian to rozumiem, że VIP, proboszcz - jak najbardziej, ale reszta?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ...
  2 miesiące temu ocena: 53%  9
  Dokładnie !
  ~ ja
  2 miesiące temu ocena: 47%  8
  "Osoby związane i kojarzone z gminą otrzymały zaproszenie do udziału..." - kojarzone z Pogorzelą. Napisane jak byk, czepialstwo
  ~ Bierny, Mierny, ale Wierny.
  2 miesiące temu ocena: 10%  7
  Jak już jesteś taki szczegółowy, to z księdza też żaden VIP, bo i z jakiego powodu? Pani Aga z mamą prezentują przynajmniej jakiś poziom.
  ~ Zniesmaczona
  2 miesiące temu ocena: 56%  6
  Niektóre kobity nie zle tam wyły
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ O.
  2 miesiące temu ocena: 53%  5
  Np. p. Pazoła... Ale ta też nie wie kiedy odpuścić...
  ~ Uczestnik
  2 miesiące temu ocena: 58%  4
  Brawo za odwagę ☺️ fajny pomysł ☺️
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bt
  2 miesiące temu ocena: 50%  3
  VIPy?Pogorzelskie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Vituś
  2 miesiące temu ocena: 52%  2
  Najjaśniejsze gwiazdy ziemi Pogorzelskiej. Blask bije po oczach, lepiej je zamknąć !
  ~ Xyz
  2 miesiące temu ocena: 50%  1
  Jakie miasto takie vipy !