W drugim sparingu zwycięstwo Korony

W drugim sparingu zwycięstwo Korony - Zdjęcie główne

Korona rozegrała dzisiaj drugi sparing w okresie przygotowawczym. W pierwszym meczu kontrolnym zespół z Piasków przegrał z Kotwicą Kórnik, natomiast w pojedynku z Astrą Krotoszyn wygrał 3 : 2.

Do przerwy meczu z Astrą Krotoszyn gospodarze prowadzili 1 : 0 po strzale Mateusza Pijanowskiego. Na początku drugiej odsłony Astra wyrównała. Po golach Marcina Wojciechowskiego i Przemysława Frąckowiaka Korona wyszła na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej połowie trener Korony dokonał zmian w środku defensywy. Goście coraz częściej dochodzili do sytuacji bramkowych i zdołali zdobyć jeszcze bramkę kontaktową.