Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

W „tłusty czwartek” cała rodzina zbiera się przy piekarniku

› Społeczeństwo miesiąc temu    20.02.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Dla czteroosobowej rodziny słodkie święto to doskonała sposobność na wspólne spędzanie wolnego czasuGostyń. Dla czteroosobowej rodziny słodkie święto to doskonała sposobność na wspólne spędzanie wolnego czasu fot. Fotomontaż - Życie Gostynia, arch. rodzinne

Pani Marta wygrała w naszym facebookowym konkursie karton pączków. Przy okazji zdradziła, że dla niej i jej rodziny „tłusto-czwartkowa” tradycja ma wyjątkowy charakter. Słodki zwyczaj to dla całej czwórki doskonała sposobność na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Gostynianka, wraz z mężem Marcinem oraz dziećmi: Szymonem i Julią przygotowują co roku ponad 50 własnoręcznie zrobionych pączków. Aż tyle ponieważ najbliższa rodzina jest bardzo duża. W pieczeniu udział biorą wszyscy domownicy: dzieci „kulają” ciasto i formują, gospodyni piecze, mąż robi dekoracje.

- W tym roku przekładamy tłusty czwartek na sobotę, bo nie damy rady przejeść. Ale w pracy już się zajadaliśmy tymi wygranymi - mówi z uśmiechem na twarzy pani Marta.

Żadne z nich nie przejmuje się tego dnia kaloriami - w końcu „tłusty czwartek”, to „tłusty czwartek” i można sobie pozwolić na więcej.

Czytaj także: nie dała za wygraną w walce o zdrowie ukochanego

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ NoPrzeciez
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  U nas rodzinnie często się robi kopytka na obiad i robimy ich dużo więcej. Jest również bardzo miła i rodzinna atmosfera przy gazowce i garnkach. Serdecznie zapraszamy do nas kogoś z redakcji bo tak się składa że jutro je będziemy robić
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji