W trzecim secie najwięcej problemów

W trzecim secie najwięcej problemów - Zdjęcie główne

Meczem UKS Kaniasiatka Gostyń - UKS Hetman Sobieski Poznań zainaugurowana została rywalizacja w grupie 9 drugiej rundy eliminacyjnej o Mistrzostwo Wielkopolski w piłce siatkowej kadetek. Zespół prowadzony przez Tomasza Stańczaka wygrał 3 : 0, ale nie obyło się bez problemów w trzecim secie.

Pierwsze dwie partie miejscowym zawodniczkom poszły gładko. W trzecim secie gra była najbardziej wyrównana. Przyjezdne nawet prowadziły w końcówce, ale więcej zimnej krwi zachowały siatkarki Kaniasiatki Gostyń i wygrały 3 : 0. UKS Kaniasiatka Gostyń - UKS Hetman Sobieski Poznań 3 : 0 (25:19, 25:14, 27:25).

Więcej na temat sobotniego spotkania w najbliższym wydaniu tygodnika Życie Gostynia.