Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W tym roku dożynki będą osobną imprezą

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    17.08.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Arch. portalu

W tym samym terminie, w którym świętuje gmina Pępowo (czytaj TUTAJ), zaplanowano dożynki w Pogorzeli. 25 sierpnia rozpoczną się mszą świętą o godz. 13.00, o godz. 14.00 odbędą się uroczystości obrzędowe, a od godz. 14.30 występy artystyczne (lokalne sekcje, kluby i zaproszone zespoły seniorskie). Od godziny 18.00 zabawa taneczna.

Dożynki nie będą w tym roku połączone ze Świętem Sera. Ono odbędzie się w osobnym terminie (21 - 22 września). Wtedy też Pogorzela obchodzić będzie swoje 600-lecie.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jestem
6 miesięcy temu 4
Toż to szok !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gringo
6 miesięcy temu 3
W Pogorzeli Rolnicy są głupi jak but. Oczywiście nie wszyscy. Składają wnioski o suszę ale jak rozmawiasz z nimi to sami chwalą się jakie to plony nie zebrali. Czy Wy potraficie w ogóle myśleć czy najważniejsze jest chwalenie się przed innymi?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rumcajs
6 miesięcy temu 2
Dożynki w Pogo zawsze były traktowane na sztukę.polaczone że Świętem śmierdź..... Sera i Dni Pogorzela. To już bardziej na wioskach dbają o dożynki. W tym roku będą osobno tylko dlatego iż trzeba się lansować nowymi imprezami. Ps. Boiska podlewane mimo zakazu używania na te cele wody a tu liść na inaugurację 0-5 nie hi hi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ As
6 miesięcy temu 1
I znowu będą przechwałki że mimo suszy udało się uzyskać zadowalające plony na poziomie 6 ton 7 ton a nawet 8 ton i więcej z ha. Ale wnioski o suszę złożone. No i oczywiście trzeba starosta dożynkowym dodać hektarow i upraw aby lepiej wyglądali. Tak jak by wstydzili się tego co mają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji