Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

W wiosce powstaje pasaż

› Gospodarka 7 miesięcy temu    4.10.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Magdalenki. Zakończenie inwestycji planuje się na rok 2019Magdalenki. Zakończenie inwestycji planuje się na rok 2019 fot. A. Twardowska

Trwają prace, związane z budową pasażu w Magdalenkach.

 

R E K L A M A

Powstający w wiosce budynek magazynowo-garażowy podzielony będzie na cztery sektory: pomieszczenie stanowiące zaplecze dla świetlicy wiejskiej, stanowisko garażowe przynależące do mieszkania komunalnego, pomieszczenie remizy OSP Magdalenki oraz wiatę rekreacyjną, która będzie wykorzystywana na potrzeby wsi. - Dotychczas przy świetlicy nie mieliśmy żadnego zaplecza, tylko malutką kuchenkę.  Pewne rzeczy, typu siatki, czy ławki, musiałem zabierać do siebie do domu. Na zimę trzeba je było przecież pochować – mówi Wiesław Krajka, sołtys Magdalenek.

Prace w wiosce trwają od połowy sierpnia. Jak informuje Jagoda Kowalewska z Urzędu Gminy w Pępowie, do 30 listopada ma powstać budynek w stanie surowym otwartym, natomiast na 2019 r. planuje się zakończenie inwestycji. 

Czytaj także: Remont im się należy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A