Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wakacje z AP Reissa

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    16.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. R. Twardy

Podopieczni Akademii Piłkarskiej Reissa uczestniczyli w półkoloniach. Jak corocznie miejscem pobytu był Ośrodek Villa Natura w Dolsku. Letni odpoczynek na stałe wpisał się w rozkład dnia zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Niezapomniana moc atrakcji na dobre rozwiała wakacyjną nudę!

Od 5. do 9. sierpnia najmłodsi mieszkańcy Gostynia, Pogorzeli i okolic spędzili niezapomniany tydzień robiąc to, co lubią najbardziej. Wraz z innymi uczestnikami wzięli udział w półkolonii organizowanej przez Akademię Piłkarską Reissa. Wakacyjny klimat udzielił się wszystkim uczestnikom, którzy przez cały tydzień korzystali z niezapomnianych rozrywek! Młodzi miłośnicy futbolu każdego dnia brali udział w szeregu wyjątkowych atrakcji. Nie brakowało kąpieli w jeziorze, wizyt na bowlingu, gier  w Fifa na playstation, gier w plażową piłkę nożną oraz plażową piłkę siatkową. W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy wybrali się do Jump Space- Parku Trampolin w Śremie.  Zabawom i szaleństwom nie było końca! Co więcej, w każdym dniu zaplanowany był przynajmniej jeden trening oraz gry i zabawy z trenerami. 
Wakacyjna nuda odeszła w zapomniane, a młodzi adepci piłki nożnej nie mogą doczekać się następnych wakacji. Już dziś możemy Was zaprosić na kolejną wakacyjną przygodę, która to będzie miała miejsce podczas ferii zimowych.
Przywitali ich z honorami.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!