R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Walczyli, ale przeciwnik dobił ich w doliczonym czasie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    14.10.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Pinsel-Peter Krobianka przegrała czwarty mecz z rzęduPinsel-Peter Krobianka przegrała czwarty mecz z rzędu fot. S. Hajduk

Nie udało się piłkarzom Pinsel-Peter Krobianki Krobia w sobotę przerwać serii spotkań bez zdobyczy punktowej. Przed własną publicznością Krobianka przegrała z Sokołem Pniewy 1 : 2. Goście zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry.

Pierwsi gola we wczorajszym pojedynku zdobyli piłlkarze z Pniew. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najwyżej do główki skoczył Krzysztof Kmieć. W 31. minucie w ferworze walki uderzony przez przeciwnika został Miłosz Urbański. Nastąpiła kilkunastominutowa przerwa w grze, bo pomocnikowi gospodarzy była udzielana pomoc. W konsekwencji tego zdarzenia Miłosz Urbański odjechał karetką do szpitala w Gostyniu. Po tym zajściu przebudzili się gospodarze. Sytuacji bramkowej nie wykorzystał Jędrzej Urbański. Napastnik Krobianki poprawił się w 45. minucie strzelając przepięknego gola z rzutu wolnego. W drugiej połowie gospodarze dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Joachim Knapp trafił piłką w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry Krzysztof Kmieć pokonał strzałem zza pola karnego Tomasza Dembskiego i Pinsel-Peter Krobianka Krobia po raz czwarty z rzędu przegrała. - Chłopacy walczyli i zostawili dużo zdrowia na boisku. Nie byliśmy zespołem gorszym, ale nie zdobyliśmy punktów. To irytuje. Uważam, że w drugiej połowie to my bardziej dążyliśmy do zdobycia bramki powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz.