Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wcześniej to już brzydko było. Teraz jest bez porównania

› Społeczeństwo ponad rok temu    3.08.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Wielkie otwarcieWielkie otwarcie" Biedronki przy ul. Poznańskiej w Gostyniu tuż po remoncie fot. A. Fajczyk

Mieszkańcy Gostynia i okolicznych wiosek, przyzwyczajeni do robienia zakupów w dużym markecie przy ul. Poznańskiej, wreszcie się doczekali. Market jest już czynny po modernizacji. Trudno było uwierzyć w to, że „Wielkie otwarcie” odbędzie się 2 sierpnia (jak głosiły liczne plakaty, rozlepione głównie na os. Pożegowo i wzdłuż ul. Poznańskiej), kiedy w środę wieczorem jeszcze układano towar na półkach i porządkowano wnętrze marketu.

- Bardzo podoba mi się „Biedronka” po remoncie. Półki z nabiałem w jednym rzędzie poustawiane, zamykane, porządek w lodówkach, nie trzeba towaru szukać - mówiła jedna z klientek.

Gostynianie, ale nie tylko, postanowili skorzystać z „Wielkiego otwarcia” i przyjechali na zakupy. Od samego rana było duże zainteresowanie. Klienci przyznali, że pojawili się nie tylko ze względu na liczne promocje, ale też z ciekawości - aby zobaczyć, co się zmieniło. Parking przez cały dzień był zajęty. Ze sklepu wyjeżdżały wózki, zapełnione po brzegi i „jeszcze wyżej”.

Wychodząc z marketu, klienci byli pod wrażeniem. - Wcześniej to już było brzydko wewnątrz, teraz jest o wiele więcej miejsca. Market przed remontem i po - bez porównania - zauważyły kobiety, wiozące wózek, pełen towaru.

Niektórzy klienci trochę się gubili, gdyż zmienił się układ półek (jest ich więcej) i miejsce niektórych towarów. Zdezorientowanym dzielnie pomagały ekspedientki, niektóre zatrudnione specjalnie na „Wielkie otwarcie”. Zniknęły otwarte półki z pakowanymi warzywami i pieczywem, które znajdowały się tuż przy wejściu do marketu. Teraz pojawiły się tam zamknięte lodówki z nabiałem i wędlinami. Jest tam też pakowana „zielenina”. Pieczywo znajduje się na szczytowej ścianie, w głębi marketu (w miejscu, gdzie kiedyś był nabiał).

Na klientach duże, pozytywne wrażenie zrobiły też bardziej uporządkowane stoiska z warzywami oraz „rozbudowane” półki z towarem innym niż spożywczy. Kupujących przyciągały ogromne napisy „Nowe w tym tygodniu”. Tam można było wybierać w drobnych elementach wyposażenia kuchennego: miskach, podkładkach na stół, były też poduszki i inne ozdoby.

- Przestrzennie, wygodnie, wszystko widać, towar uporządkowany. Jest bardziej estetycznie, ale to dopiero początek - powiedziała gostynianka, która mieszka w pobliżu marketu.

Można zauważyć, że sklep wygląda też inaczej z zewnątrz - z przodu nie rzuca się w oczy żółto-czerwony (ceglasty) kolor, charakterystyczny dla tej sieci marketów. Czy sprawił to pośpiech? Czy zostanie to uzupłnione? Trudno było się wczoraj dowiedzieć. Obecne na miejscu osoby "z kierownictwa" twierdziły, że "nie są upoważnione do udzielania informacji". W markecie podobno znajduje się toaleta, czego brakowało wcześniej. Wczoraj drzwi do rzekomej ubikacji (znajdujące się na zewnątrz) były zamknięte. Dlaczego? Na odpowiedzi wciąż czekamy.

Promocje cenowe z okazji otwarcia „Biedronki” po remoncie będą obowiązywały jeszcze przez kilka dni.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ On
  ponad rok temu 3
  Jeżu co to za tekst? Co to jest?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Antycebol
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Gdyby ludzie szanowali pracę innych to zawsze byłby porządek. Ale jak jeden z drugim w połowie zakupów zrezygnuje z pomarańczy to odłoży nawet w ubrania i tak to jest. Cebullozy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ~nika
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Popieram. Ludzie nie dbają, a później narzekają, że jest bałagan