R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia

Wiceprzewodniczący na najwyższym stopniu podium

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    8.02.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

W Witkowie odbyły się 19 regionalne zawody samorządowców w tenisie stołowym.

Udział w nich wzięło 120 zawodników i zawodniczek. Powiat gostyński reprezentował wiceprzewodniczący rady powiatu Krzysztof Deutsch, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii radnych superpuchar. Zmierzył się z najlepszym zawodnikiem kategorii: burmistrz, starosta, poseł.

Krzysztof Deutsch dotarł do finału po kilku trudnych pojedynkach. W finale prowadził 10:6 w pierwszym secie. Przeciwnik skreczował z powodu kontuzji.

- Po 9 latach udało się zdobyć pierwsze miejsce, ponieważ aż 7 razy stawałem na podium na drugim miejscu - przyznaje.

Wisienką na torcie okazał się pojedynek o superpuchar: Krzysztof Deutsch z posłem Szymonem Szymkowskim vel Sęk z Poznania. Zawodnik z powiatu gostyńskiego pokonał go w setach 3:0. - Turniej był zorganizowany bardzo dobrze. Cieszę się bardzo z tego sukcesu, wreszcie udało się stanąć na najwyższym stopniu podium. Uważam, że trafiłem na te zawody z dobrą formą. Jestem bardzo zadowolony również z superpucharu, który zdobyłem w dobrym dobrym stylu. Uważam, że zagrałem bardzo dobre zawody – mówi Krzysztof Deutsch.