Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wiceprzewodniczący na najwyższym stopniu podium

› Sport i rekreacja ponad rok temu    8.02.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum K. Deutsch

W Witkowie odbyły się 19 regionalne zawody samorządowców w tenisie stołowym.

R E K L A M A

Udział w nich wzięło 120 zawodników i zawodniczek. Powiat gostyński reprezentował wiceprzewodniczący rady powiatu Krzysztof Deutsch, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii radnych superpuchar. Zmierzył się z najlepszym zawodnikiem kategorii: burmistrz, starosta, poseł.

Krzysztof Deutsch dotarł do finału po kilku trudnych pojedynkach. W finale prowadził 10:6 w pierwszym secie. Przeciwnik skreczował z powodu kontuzji.

 

- Po 9 latach udało się zdobyć pierwsze miejsce, ponieważ aż 7 razy stawałem na podium na drugim miejscu - przyznaje.

 

 

Wisienką na torcie okazał się pojedynek o superpuchar: Krzysztof Deutsch z posłem Szymonem Szymkowskim vel Sęk z Poznania. Zawodnik z powiatu gostyńskiego pokonał go w setach 3:0. - Turniej był zorganizowany bardzo dobrze. Cieszę się bardzo z tego sukcesu, wreszcie udało się stanąć na najwyższym stopniu podium. Uważam, że trafiłem na te zawody z dobrą formą. Jestem bardzo zadowolony również z superpucharu, który zdobyłem w dobrym dobrym stylu. Uważam, że zagrałem bardzo dobre zawody – mówi Krzysztof Deutsch.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A