Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Widok aż drażnił

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    10.07.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Małgów (gm. Pogorzela). Na placyku panuje teraz porządekMałgów (gm. Pogorzela). Na placyku panuje teraz porządek fot. A. Twardowska

Zakasali rękawy, zwołali się i posprzątali placyk w wiosce. Teraz każdy z niego może skorzystać.

 

Kilka pań z Małgowa (gm. Pogorzela) miało dosyć widoku zarośniętego placyku w wiosce, w okolicy skrętu na Bułaków. Z pomocą swoich rodzin naprawiły huśtawki, wykosiły zielsko, pomalowały płot, ławki i uporządkowały teren wokół. - To już drażniło, bo wszystko było zarośnięte. Tych kilka rodzin wykonało prace własnymi siłami, to się ceni – mówi sołtys Barbara Seraszek. Drobne środki na potrzebne deski, pochodziły z rady sołeckiej. Reszta to praca rąk i chęci. Mimo że na placyku nie ma zbyt wielu sprzętów do zabawy, dzieci chcą z niego korzystać.

R E K L A M A

Jak to w wioskach bywa, o bezinteresowną pomoc czasem jest trudno, dlatego sołtys dziękuje osobom, które zadbały o wizerunek miejscowości oraz tym, które zamiast siedzieć przed telewizorem, corocznie pomagają sprzątać salę wiejską oraz teren wokół niej.

Czytaj także: Najlepsze z najlepszych wyszły na ring.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ zniesmaczona
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Z tego co wiem to za sprzątanie placu zabaw i za malowanie wzięły się dwie mieszkanki Malgowa.Az wstyd Pani sołtys ,że wcześniej nikt się placem zabaw nie zainteresował.teraz fajnie opisywać się w gazecie.brawo dziewczyny.pozdrawiam Dankę i Agnieszkę .oby więcej takich osób na wsi☺
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A