Wielkopolanka odrobiła straty

Wielkopolanka odrobiła straty - Zdjęcie główne

Trzy punkty zdobyła Wielkopolanka w sobotnim spotkaniu z Sokołem-Orkan Chobienice. Punkty nie przyszły zawodnikom Jana Wabińskiego łatwo, bo gospodarze musieli odrobić duże straty.
Wszystko zaczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, bo już po paru minutach prowadzili 1 : 0 za sprawą Szymona Hildebrandta. Trzy kolejne bramki gości sprawiły, że w drugiej połowie Wielkopolanka musiała odrobić duże straty. Gole Hildebrandta, Robaka i siedem minut przed końcem pojedynku Kaczmarka zapewniły Wielkopolance trzy punkty.(HaS)

Wielkopolanka Szelejewo – Sokół-Orkan Chobienice 4 : 3