Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Akademia Reissa
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Wielkopolski sukces Wiktorii i Macieja

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    13.07.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. PCPR Gostyń

Ponad pięćdziesięciu zawodników z dziesięciu klubów z całego kraju startowało w V Wielkopolskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej. Byli wśród nich reprezentanci powiatu gostyńskiego. 

R E K L A M A

Zawodnicy rywalizowali w pool bilarda. Zawody rankingowe, kolejne w tym roku, zorganizowano w Krotoszynie. W tym gronie zaznaczyli też swoją obecność reprezentanci Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Gostyniu, Pogorzeli i Krobi. W kategoriach juniorek i juniorów doskonale radzili sobie podopieczni świetlic powiatu gostyńskiego. - Ostatecznie brązowy medal zdobyła Wiktoria Słomińska ze świetlicy w Pogorzeli, która była bardzo zadowolona z sukcesu i pokonania wielu utytułowanych przeciwniczek. Dzięki miejscu na podium zajmuje obecnie 1 miejsce w rankingu do lat 18 kobiet i ma szansę na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Polski w Kielcach – wyjaśnia kierownik MŚŚ, Paulina Maćkowiak.

Także juniorzy reprezentujący powiat gostyński, radzili sobie dobrze, a Maciej Markowski (świetlica w Gostyniu) pokonał utytułowanych przeciwników i wywalczył III miejsce w kategorii mężczyzn do lat 18. Dzięki temu zajmuje 4 miejsce w rankingu.

O sukcesie piszemy w bieżącym Życiu Gostynia. 

 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A