Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Winę zrzucił na alkohol

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    8.03.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Zdewastował toaletęPiaski. Zdewastował toaletę fot. ambrozinio - Fotolia2

Będąc pod wpływem alkoholu postanowił sie zabawić. Zdewastował toaletę w jednym z lokali gastronomicznych. Teraz musi naprawić szkody. 

 

R E K L A M A

Do zdewastowania toalety doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Piaskach. - Z treści zgłoszenia wynikało, że sprawcami byli dwaj pijani mężczyźni. Zniszczyli między innymi suszarkę do rąk, roletę okienną i  tzw. moskitierę – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili treść zgłoszenia i uzyskali informacje o wyglądzie sprawców, które przyczyniły się do ich szybkiego zidentyfikowania. - Podczas prowadzonego postępowania wykluczono działanie jednego z wytypowanych mężczyzn. Natomiast drugi z nich, 20-letni mieszkaniec gminy Piaski został zatrzymany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia – dodaje S. Myszkiewicz. Mężczyzna przyznał się do winy i wyjaśnił, że jego agresywne zachowanie było spowodowane wypitym alkoholem.

Wandal zobowiązał się do naprawienia szkody. 

Czytaj także o pechowym poranku na drogach. Młody kierowca dachował w Tanecznicy (o tym przeczytasz TUTAJ), a na krajowej "dwunastce" zderzyły się dwa busy (KLIKNIJ i przeczytaj).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A