Wisła dogoniła Krobiankę

Wisła dogoniła Krobiankę - Zdjęcie główne

Remisem 2 : 2 zakończył się pojedynek derbowy pomiędzy Wisłą Borek Wielkopolski a Krobianką Krobia. Gospodarze doprowadzili do remisu w doliczonym czasie gry.

Krobianka zaskoczyła drużynę Tomasza Gawrońskiego. Do przerwy goście prezentowali się na boisku w Borku Wielkopolskim bardzo dobrze i zasłużenie, po bramce Eryka Morysona, prowadzili 1 : 0. W 72. minucie wyrównał Michał Kasprzak, ale już po chwili goście wyszli na prowadzenie po strzale Fabiana Mikołajczaka. Wisła wyrównała w doliczonym czasie gry. Gola zdobył Tomasz Molka. - Krobianka była bardziej zdeterminowana, by wygrać to spotkanie. I szczególnie w pierwszej połowie pokazała nam, jak powinniśmy zagrać w tym pojedynku - stwierdził trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.