Wisła i Zjednoczeni mają komplet. A Krobianka?

Wisła i Zjednoczeni mają komplet. A Krobianka? - Zdjęcie główne

Dobrze spisały się zespoły powiatu gostyńskiego w 2. serii spotkań leszczyńskiej klasy okręgowej. Wisła, Zjednoczeni i Krobianka zdobyły łącznie siedem punktów.

W sobotę swój pojedynek rozegrała Krobianka Krobia, która od 31. minuty prowadziła po strzale Jakuba Chwaliszewskiego 0 : 1 z Juna-Trans Stare Oborzyska. Gospodarze wyrównali kilka minut przed zakończeniem spotkania. Z lepszym skutkiem radziły sobie Wisła i Zjednoczeni. Zespół Tomasza Gawrońskiego pokonał Dąb Kębłowo 2 : 1, choć to goście pierwsi zdobyli bramkę. Duet Przemysław Kaczmarek - Remigiusz Jerszyński poprowadził do wygranej Zjednoczonych Pudliszki. - Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Po przerwie było gorzej, ale dowieźliśmy punkty. Cieszy dobry start. Po pierwszym meczu widać nad czym musimy się skupić na najbliższych treningach - powiedział po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Juna-Trans  Stare Oborzyska - Krobianka Krobia 1 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - Jakub Chwaliszewski (31')
1 : 1 - Łukasz Kamiński (87')
Krobianka: Cebulski - Chwaliszewski, Knapp, Naskręt, Tomczak, M.Urbański (75' Kluczyk), Szpurka, Lada, Kędziora (65' Malcherek), Jędryczka, J.Urbański

Wisła Borek Wielkopolski - Dąb Kębłowo 2 : 1 (1 : 1)
0 : 1 - Rafał Wojtkowiak (23')
1 : 1 - Patryk Łukaszewski (34')
2 : 1 - Patryk Juskowiak (73')
Wisła: Kędzia - Baran (90' B. Gościniak), Kędziora, Juskowiak, P. Gościniak (88' Janowski), Tomczak, Grzemski, Kasprzak, Pelczyk (46' Gawroński), Marciniszyn, Łukaszewski (68' Urbaniak)

Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki 2: 3 (1 : 3)
0 : 1 - Przemysław Kaczmarek (4')
1 : 1 - (6')
1 : 2 - Remigiusz Jerszyński (25')
1 : 3 - Remigiusz Jerszyński (31')
2 : 3 - (75')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - P. Bzdęga, Żelichowski, Majchrzak, Cieplik (90' Pajkert), Nowak (15' Andrzejewski), Kurasiak, P. Kaczmarek, Lisiecki (54' Paszek), Wyskok, Jerszyński (62' Józefiak)