Wisła odpadła z pucharu

Wisła odpadła z pucharu - Zdjęcie główne

Swój udział w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej Leszno zakończyli piłkarze Wisły Borek Wielkopolski. W rozegranym w Jarocinie ćwierćfinale PP MTS Pawłowice pokonał drużynę Tomasza Gawrońskiego 2 : 1.

Występujący w roli gospodarza piłkarze z Pawłowic prowadzili w 77. minucie 2 : 0. Bardzo szybko po stracie drugiej bramki, Michał Kasprzak zdobył kontaktowego gola. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie gry mógł doprowadzić do remisu. W 95. minucie meczu Michał Kasprzak wykonywał rzut karny. Zawodnik Wisły nie trafił w światło bramki i mecz zakończył się wygraną MTS-u Pawłowice 2 : 1. – Chcieliśmy dobrze wejść w sezon. Nie udało się. Byliśmy w trudnej sytuacji, ale mogliśmy odrobić straty, bo sytuacje sobie wypracowaliśmy. Szkoda tego rzutu karnego. Nie mam pretensji do Michała Kasprzaka, bo mogliśmy wcześniej wykorzystać sytuacje, które mieliśmy - powiedział po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski. Więcej na temat tego spotkania we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.

MTS Pawłowice – Wisła Borek Wlkp. 2 : 1 (1 : 0)
1:0 - Adam Dolaciński (38’)
2:0 - Kacper Kaczmarek (77’)
2:1 - Michał Kasprzak (79’)
Wisła Borek Wlkp.: Kędzia - Baran (67' B. Gościniak), Janowski, Sz. Andrzejczak (25' Gawroński), P. Gościniak (57' Marciniszyn), Derwich (24' Urbaniak), Grzemski, Kasprzak, Konieczny, Tomczak, Robak