Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Włamali się do sklepu

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    22.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policja prowadzi czynności nad ustaleniem sprawców włamania do sklepu w Rokosowie. Złodzieje ukradli pieniądze i papierosy.

Nieznani sprawcy do sklepu w Rokosowie, gmina Poniec dostali się tylnymi drzwiami w nocy z 18 na 19 lipca. Otworzyli je przy pomocy nieustalonego narzędzia, jednak napotkali metalową kratę zabezpieczającą. Złodziejom udało się pokonać przeszkodę. Weszli do wnętrza budynku, skąd ukradli z kasy pieniądze w kwocie około 300 zł i 900 paczek papierosów różnych marek. Właściciel sklepu poniósł straty na kwotę 9.300 zł. Włamywacze nie poprzestali na obrabowaniu sklepu. Okradli również stojący tam automat do gier o niskich wygranych, należący do innej firmy. Z maszyny zabrali gotówkę w kwocie ponad 3.000 zł. W tym przypadku łączna wartość strat została wyceniona na prawie 3.500 zł. Wyjaśnianiem sprawy zajmują się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

(doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!