Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Woleli się bawić, niż siedzieć w domu

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    15.08.2015
Bogdan Bujak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Powoli schodzili się mieszkańcyPowoli schodzili się mieszkańcy fot. Bogdan Bujak

Z godziny na godzinę trudniej było znaleźć wolne miejsce na placu przy świetlicy wiejskiej w Michałowie, podczas odbywających się dożynek. Początkowo pusty „parkiet” zajmowali kolejni tańczący.

Sygnał do zabawy dała sołtys Dagmara Rucińska, która jako pierwsza „rzuciła się w wir tańca”. Inni szybko poszli za jej przykładem.

Kto poczuł się spragniony lub zgłodniał mógł coś zjeść w „stołówce” zorganizowanej w świetlicy wiejskiej. Posiłek kosztował, jak wyraził się lider zespołu „Master Dance”, zabawiającego uczestników imprezy muzyką, tylko „cztery złocisze”.

Wszyscy dobrze się bawili i z uśmiechem na twarzy pożegnali tegoroczne żniwa.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Obserwator
  ponad rok temu ocena: 50%  4
  Panie Bujak był pan na tej zabawie?Pisze pan bzdury,jakie tłumy i o ktorej?Byliśmy i widzieliśmy,w najlepszym czasie tanczyło 20par nie licząc dzieci i podpitej gimbazy gibającej się pod płotem.Obiektywizmu trochę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu ocena: 33%  3
  Gimbaza to raczej Ty :) jeśli było 20 par na parkiecie to znaczy, że musisz cofnąć sie do podstawówki i poćwiczyć naukę liczenia, bo przy większych liczbach się gubisz :) serdecznie pozdrawiam
  ~ Gisel
  ponad rok temu ocena: 40%  2
  Autor art. Nie użył słowa tłumy! A skoro hejtujesz tzn że sam jako gimba gimbałes się pod plotem:) więc brak obiektywizmu możesz zarzucić tylko sobie
  ~ minionek
  ponad rok temu ocena: 60%  1
  Zespół "MASTER " umie zabawić ludzi na zabawie ! :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji