Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

World of Tanks na Strefie Militarnej w Podrzeczu

› Aktualności ponad rok temu    30.06.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. T. Piecuch

Już niebawem, od 10 - 12 lipca 2015 rusza ósma odsłona największego w Polsce Zlotu Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych – Strefa Militarna 2015. Jest to coroczne spotkanie miłośników historii militarnej, które odbywa się w Podrzeczu koło Gostynia i Piasków. Uczestniczą w nim środowiska zajmujące się odtwórstwem historycznym oraz kolekcjonerzy z całej Polski i z zagranicy. Wargaming.net – sponsor strategiczny Strefy Militarnej po raz kolejny w tym roku, zawita w Polsce. Wszyscy, którzy są fanami wirtualnych czołgów mają więc niepowtarzalną okazję, aby wspólnie zagrać w popularną grę „World of Tanks”.

 

Dla osób, które nie interesują się grami, warto wyjaśnić że World of Tanks jest najpopularniejszą grą na świecie, poświęconą pojazdom pancernym pierwszej połowy XX wieku. Korzysta z niej ponad 40 mln osób, w tym ponad milion Polaków, którzy są najliczniejszą grupą graczy w Europie. Stanowiska dla graczy znajdują się w amerykańskiej ciężarówce z serii M939, nazwanej przez twórców MGT-20 (Mobile Gaming Truck), na której znajduje się 20 stanowisk z komputerami, gotowymi do staczania wirtualnych bitew. Twórcy gry przygotowali również wyjątkowe nagrody dla uczestników turnieju.

 

Na stoisku Wargaming.net, znajdą się także atrakcje, które przykują uwagę nie tylko osób grających. Jedną z nich będzie najpopularniejszy czołg II wojny światowej czyli T34/85, znany bardziej jako słynny „Rudy 102”.

 

World of Tanks będzie sponsorem głównego widowiska Strefy Militarnej: bitwy pancernej „Budziszyn 1945”, która odbędzie się w sobotę, 11 lipca o godzinie 18.00, z udziałem co najmniej 8 pojazdów gąsienicowych, broni historycznej oraz pirotechnicznych środków pozoracji pola walki.

 

Strefa Militarna będzie dostępna dla zwiedzających od piątku 10 lipca do niedzieli 12 lipca.

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!