Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Współpraca się opłaca. Dostali piętnaście nowych komputerów

› Społeczeństwo› Ze szkół 6 miesięcy temu    10.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. A. Twardowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli otrzymał piętnaście komputerów stacjonarnych do pracowni techniki komputerowej. Mają pomóc uczniom w zdobywaniu kompetencji i umiejętność potrzebnych na rynku pracy w zawodzie technik informatyk. Szkoła jest „na fali” projektowych sukcesów.

 

Sprzęty o wartości ponad 52 tysięcy złotych przekazano w środę, 6 marca. Pochodzą z projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.

- Życzę, żeby ten sprzęt działał pięknie. Niech wam te komputery służą do rozwoju – mówiła Dorota Kinal – dyrektor Departamentu Edukacji i Nauk z urzędu marszałkowskiego.

Jarosław Adamczak – dyrektor ZSOiZ w Pogorzeli cieszył się, że do szkoły trafił najnowocześniejszy sprzęt. Wyjaśnił, że komputery, które wcześniej znajdowały się w pracowni, trafiły już do innych klas zajęciowych.

- Docelowo chcemy, aby w każdej sali był dostęp do nowoczesnych technologii. W tej chwili już połowa klas tak ma. Czekamy na piętnaście laptopów z innego projektu, a we wrześniu startujemy z kolejnym na kwotę około 300 tysięcy złotych – mówił J. Adamczak.

Czytaj także: W urzędach są już wydawane e-dowody.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!