Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wszystko w rękach mieszkańców z gminy Borek! Mogą mieć nowy plac zabaw!

› Aktualności ponad rok temu    14.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotomontaż Z. Pacanowski

Po raz kolejny ogłoszono Konkurs „Podwórko NIVEA”, w którym sponsor nagród NIVEA Polska sp. z o.o w tym roku ufunduje 40 placów zabaw. Uczestnikami konkursu mogą być - poza spółdzielniami mieszkaniowymi - również gminy. I z tej szansy skorzystała gmina Borek Wlkp. zgłaszając się do konkursu. Wyjątkowe „Podwórka Nivea” mają powstać w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów. Z końcem kwietnia poznamy 20 pierwszych zwycięskich lokalizacji, a kolejna "dwudziestka" zostanie ogłoszona pod koniec maja.

Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Aby wziąć w nim udział wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację (jeden adres e - mail = 1 głos!).

Mieszkańcy gminy Borek mogą głosować na plac zabaw w Karolewie!!! Mają szansę wybrać miejsce na „PODWÓRKO NIVEA” pomiędzy przedszkolem w Karolewie a budynkiem M-GOK w Borku Wlkp. Weźcie udział w tworzeniu przyjaznej dla dzieci przestrzeni publicznej. Aktualnie Karolew jest na 741 miejscu w rankingu. Zmieńcie to!!! Głosujcie!!! Wystarczy poszukać na liście Borek Wlkp. i oddać głos - do 31 maja 2015 na stronie:

http://www.nivea.pl/podworko

W głosowaniu bierze udział również Gostyń (ul. Leszczyńska), możesz oddać swój głos również na tę gminę. Oto wskazówka, jak głosować na nowy plac zabaw.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!