Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Wybierz Smaki Powiatu!

› Aktualności 11 miesięcy temu    5.07.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Powiat. Wybieramy Smaki PowiatuPowiat. Wybieramy Smaki Powiatu

Jak smakuje powiat gostyński?
O tym przekonamy się podczas kolejnych dożynek powiatowych pod hasłem: „Dobre Smaki Powiatu”, które 15 sierpnia odbędą się na Świętej Górze.

R E K L A M A

Po raz trzeci najsmaczniejsze lokalne produkty otrzymają tytuł: „Dobre Smaki Powiatu”. Marki będące wizytówką powiatu wybierają jego mieszkańcy w głosowaniu na kuponach w gazecie.

Zachęcamy Czytelników do głosowania na najlepszy smak powiatu. Wystarczy wybrać produkt, wypełnić kupon i wysłać lub dostarczyć osobiście do redakcji Życia Gostynia. Kupony publikować będziemy od 4 lipca, aż do 25 lipca. Wkrótce uruchomimy też głosowanie sms-owe.

TUTAJ zasady GŁOSOWANIA SMS na SMAKI POWIATU

Adres redakcji - Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 44. Kupony można także wrzucać do skrzynek.


Lokalizacje do składania kuponów na „Dobre Smaki Powiatu”:

 • Piekarnia Ciążyński - sklep, Gostyń, ul. Łokietka 44 i ul. 1-go maja 11
 • Gospodarstwo Sadownicze Kulczak - Piekarnia Matuszewscy w Pępowie ul. Powstańców Wielkopolskich 18, sklep Jesiak - Krobia, Rynek 10
 • Spółdzielnia Mleczarska - sklep, Gostyń ul. Wielkopolska1
 • Zakład Mięsny Konarczak - sklep, Pogorzela ul. Gostyńska 5, Gostyń, ul. Nad Kanią 8, ul. Wrocławska 263a, ul. Pionierska 28, Os. 700-lecia 18 a, Ul. Witosa 14, Krobia Rynek 5
 • Zakład Mięsny Kaczmarek - sklep, Gostyń, ul. 1-go maja 38, ul. Zielona 17; ul. Wrocławska 14a, Pępowo, ul. Powstańców Wlkp.26a, Krobia, Rynek 20
 • Starostwo Powiatowe w Gostyniu ul. Wrocławska 254, biuro Obsługi Klienta
 • Sklep Wielobranżowy Andrzej Andrzejewski, ul. Poznańska 11, 63-840 Krobia
 • Lesan. Sklep spożywczy. Nowacka A, ul. Fabryczna 1, 63-842 Pudliszki
 • Jankowiak K. Sklep Wielobranżowy, Jutrosińska 10, 63-840 Krobia
 • Barbara Kajdrys sklep Wielobranżowy, 30-lecia PRL 10, 63-840 Krobia
 • Sklep Spożywczy. Paweł Majewski, ul. Grunwaldzka, 63-840 Krobia
 • Sklep Spożywczo - Przemysłowy Romuald Czwojda, Wymyslowo 6

Finał konkursu o tytuł „Dobre Smaki Powiatu” odbędzie się podczas Dożynek Powiatowych, 15 sierpnia 2017 r. i ogłoszony zostanie przez starostę gostyńskiego.


Na głosujących czekają nagrody - sprzęt AGD. Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń konkursowych. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie powiatu (www.powiat.gostyn.pl) w zakładce: „Dobre Smaki Powiatu”.


Konkurs ma na celu identyfikację i promocję smacznej, lokalnej żywności, popularyzację najlepszych produktów spożywczych, wyróżniających się jakością, smakiem i tradycyjną recepturą oraz szerzenie dobrych praktyk w zakresie wytwarzania produktów rolno-spożywczych, przeznaczonych do spożycia, jak i rozpowszechnienie wiedzy w tym zakresie, a także zwiększenie zainteresowania produktami lokalnymi wśród konsumentów.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A