Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wyboksował złoto

› Sport i rekreacja› Aktualności ponad rok temu    26.06.2018
Sławomir Hajduk
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. SWG

Karol Łapawa wywalczył złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w boksie. W zawodach rozgrywanych w Katowicach brązowy medal wywalczyła też Zuzanna Jankowiak.

Zawodnik Sportów Walki Gostyń w Akdamickich Mistrzostwach Polski reprezentował Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. W Katowicach Łapawa stoczył dwie walki. Zwycięstwa z Jakubem Nasiłowskim i Łukaszem Zygułą dały mu pierwszy złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski. - To był dla mnie długi i trudny sezon. Nie zdobyłem złotego medalu MP seniorów. Stoczyłem kilka międzynarodowych walk, co pozwoliło mi zebrać niezbędne do osiągania sukcesów doświadczenie. Nie było łatwo w sezonie, dlatego ten medal tak cieszy – powiedział Karol Łapawa. W Katowicach zawodnicy i zawodniczki walczyli o medale, ale też o przepustkę na Akademickie Mistrzostwa Świata, które we wrześniu odbędą w Rosji. 

Krobianka najlepsza w okręgówce.

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ czytelnik2
ponad rok temu ocena: 100%  2
tyle znaczy co wszystkie jego teksty czyli NIC
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 100%  1
co to znaczy, wyboskował?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji