Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wybrali Zenka Martyniuka. Czy zobaczymy go u nas na scenie?

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    5.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
Zenek Martyniuk podczas Disco Stars Festiwal w RoszkowieZenek Martyniuk podczas Disco Stars Festiwal w Roszkowie fot. Bartek Nawrocki "Gazeta Jarocińska"

Czy w przyszłym roku, podczas Dni Gostynia będziemy się bawić tak, jak społeczność gminy Jarocin na czerwcowym Disco Stars Festiwal? Już wiemy, jaką gwiazdę chcieliby zobaczyć mieszkańcy gminy Gostyń podczas obchodów święta miasta w 2018 roku.

R E K L A M A

Głosowanie za pomocą portalu GO! Gostyń Obywatelski pokazało, że zdaniem gostynian w 2018 r. na scenie powinien wystąpić zespół Akcent z frontman’em Zenkiem Martyniukiem. To oni uzyskali największe poparcie. Teraz ruch należy do Gostyńskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, który zrobi wszystko, by wybrany zespół pojawił się na święcie miasta. W sumie głosowały 203 osoby. Grupę Akcent z Zenonem Martyniukiem poparło 30% biorących udział w konsultacjach (62 osoby).

Na portalu GO! Gostyń Obywatelski po blisko miesiącu funkcjonowaniu zalogowało się 360 użytkowników, którzy zainteresowani są wyrażaniem opinii w konsultacjach społecznych i współdecydowaniem o sprawach gminy. Wyniki Waszego głosowania: Akcent - Zenon Martyniuk – 30,5%, Kult – 14,8%, Hey – 9,8%, Lemon – 8,4%, Coma – 4,9%. Biorący udział w konsultacjach nie wzięli w ogóle pod uwagę takich grup, jak Bayer Full, Łąki Łan czy Nocny Kochanek.

Czytaj o neonie na gostyńskim kinie

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pioterek
11 miesięcy temu 3
jeszcze może być zabawa z Sweet boys i dj Dominik dawają czadu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mm
11 miesięcy temu 2
Ta i moze jeszcze madra kinia bedzie tanczyc?
~ Korba
11 miesięcy temu ocena: 62%  1
Większego obciachu już być nie mogło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A