Wygrały z ogromną przewagą

Wygrały z ogromną przewagą - Zdjęcie główne

Zawodniczki KA 4 resPect powtórzyły sukces z poprzedniego roku i ponownie zdobyły Mistrzostwo Wielkopolski w piłce nożnej dziewczyn w kategorii U13. Zespół Łukasza Walczaka wywalczył o 16 punktów więcej niż drugi w tabeli Lech Poznań.

Przed ostatnim turniejem drużyna z Krobi miała trzynaście punktów przewagi nad najgroźniejszym rywalem. KA 4 resPect rzadko tracił punkty mistrzostwach i w Bogucinie było podobnie. Drużyna z Krobi wygrała pięć spotkań i zremisowała tylko z Lechem Poznań. Mistrz Wielkopolski awansował do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek. - Zdobyliśmy mistrzostwo. Na szyjach dziewczyn zawisły medale. My jednak walczymy dalej o miano najlepszej drużyny w Polsce. Głównym celem mistrzostw był awans do kolejnej fazy rozgrywek - powiedział trener KA4 resPect Łukasz Walczak. Szczegółowe wyniki ostatniego turnieju w bieżącym wydaniu Życia Gostynia.