Wygrana do zera

Wygrana do zera - Zdjęcie główne

Zwycięstwem sezon zakończyli piłkarze Korony Piaski. W sobotnim spotkaniu zespół Grzegorza Posikaty pokonał na wyjeździe Promienia Krzywiń 2 : 0.
Na ostatni mecz w sezonie piłkarze Korony Piaski udali się do Krzywinia. Korona już wcześniej zapewniła sobie utrzymanie w lidze międzyokręgowej, jednak trener Grzegorz Posikata miał cel na to spotkanie. – Chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Zależało mi też, żeby nie stracić żadnej bramki – powiedział trener Korony Piaski. Goście po pierwszej połowie prowadzili 1 : 0. Golkipera Promienia pokonał Przemysław Frąckowiak. W drugiej połowie wygraną drużyny przyjezdnej przypieczętował Dawid Cubal. – Był to bardzo spokojny mecz. Kontrolowaliśmy to spotkanie. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, jednak tylko dwie wykorzystaliśmy. Zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty – powiedział trener Korony. Zespół z Piasków, który w rundzie wiosennej prowadził Grzegorz Posikata, z dorobkiem 37 punktów zajął dziesiate miejsce w lidze międzyokręgowej.

Promień Krzywiń – Korona Piaski 0 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Przemysław Frąckowiak (45’)
0 : 2 – Dawid Cubal (62’)
Korona: Dziubałka – Gendera, Wojtyczka, Wyrzykiewicz (70’ Stachowiak), Fabich, Cubal (78’ H. Szymczak), T. Szymczak, Frąckowiak, Dziura (70’ Kubiak), Malicki, Berchert (85’ Jankowiak)