R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wygrana do zera

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    16.06.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Zwycięstwem sezon zakończyli piłkarze Korony Piaski. W sobotnim spotkaniu zespół Grzegorza Posikaty pokonał na wyjeździe Promienia Krzywiń 2 : 0.
Na ostatni mecz w sezonie piłkarze Korony Piaski udali się do Krzywinia. Korona już wcześniej zapewniła sobie utrzymanie w lidze międzyokręgowej, jednak trener Grzegorz Posikata miał cel na to spotkanie. – Chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Zależało mi też, żeby nie stracić żadnej bramki – powiedział trener Korony Piaski. Goście po pierwszej połowie prowadzili 1 : 0. Golkipera Promienia pokonał Przemysław Frąckowiak. W drugiej połowie wygraną drużyny przyjezdnej przypieczętował Dawid Cubal. – Był to bardzo spokojny mecz. Kontrolowaliśmy to spotkanie. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych, jednak tylko dwie wykorzystaliśmy. Zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty – powiedział trener Korony. Zespół z Piasków, który w rundzie wiosennej prowadził Grzegorz Posikata, z dorobkiem 37 punktów zajął dziesiate miejsce w lidze międzyokręgowej.