Wykorzystali przerwę na sparing

Wykorzystali przerwę na sparing - Zdjęcie główne

Juniorzy UKS Kania Gostyń pokonali w meczu kontrolnym Przemysława Poznań 2 : 1. Gole dla gospodarzy zdobyli Mikołaj Olejniczak i Krystian Kruger.

W 16. kolejce Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych drużyna Rafała Pospiecha pauzowała i dlatego trener zaplanował swoim zawodnikom sparing z Przemysławem Poznań. Gospodarze zwyciężyli 2 : 1. W 6. minucie gola dla Kani zdobył Krystian Kruger. Przyjezdni wyrównali cztery minuty później. Zwycięstwo Kani zapewnił Mikołaj Olejniczak.

Kania Gostyń - Przemysław Poznań 2 : 1 (2 : 1)

1 : 0 - Krystian Kruger