Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wymachiwał siekierą w Sylwestra

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    2.01.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Fotolia - sasinparaksa

Od jakiegoś czasu 35-letni mężczyzna zamieszkujący na terenie gminy Piaski przejawiał dziwne zachowania w stosunku do swoich najbliższych. Rzucał różnymi przedmiotami w domu - drzwiami, niszczył klamki, wyjeżdżał w nieznanym kierunku na kilka dni, wykazywał także podwyższone libido.

R E K L A M A

Powód jego zachowania wyjaśnił się w czasie awantury rodzinnej, która rozpoczęła się jeszcze w noc sylwestrową 31 grudnia i ciągnęła do godziny 03.30 w Nowy Rok, kiedy o zdarzeniu poinformowano policję.

- Po przeprowadzeniu czynności ustalono, że zgłaszającą jest 39-letnia pokrzywdzona kobieta. Poinformowała ona, że mąż, bardzo pobudzony, prawdopodobnie pod wpływem narkotyków i alkoholu grozi jej między innymi werbalnie oraz używając siekiery - tłumaczy Jacek Masztalerz, zastępca prokuratora rejonowego w Gostyniu.

Podczas interwencji policyjnej kobieta zdradziła, że dziwne zachowanie jej partnera jest coraz częstsze i może mieć związek ze środkami, które od jakiegoś czasu znajdowała w domu.

Co 35-latek przechowywał w domu? Czy przyznał się do zarzucanych mu czynów? - o tym przeczytasz w jutrzejszym wydaniu "Życia Gostynia".

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ spokojny
ponad rok temu ocena: 88%  1
jak jest zbyt pobudzony to do kamieniołomów osła trzeba dać niech się wyszumi , a jak kita sterczy to wykastrować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A