Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Wymuszenie pierwszeństwa. Kobieta w szpitalu, auta zniszczone

› Aktualności 10 miesięcy temu    11.11.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Kolizja na skrzyżowaniu przy świetlicy wiejskiej w Brzeziu 10 listopadaKolizja na skrzyżowaniu przy świetlicy wiejskiej w Brzeziu 10 listopada fot. poglądowe - arch. Życia Gostynia/A. Fajczyk

Nieszczęśliwym dla kierowców dwóch osobówek okazało się skrzyżowanie dróg przy świetlicy wiejskiej w Brzeziu. Kobieta, która najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo, trafiła do szpitala.

R E K L A M A

Dziś Święto Niepodległości - wczoraj uczciły je przedszkolaki z Pogorzeli


Do zderzenia samochodów doszło w piątkowy wieczór, 10 listopada, około godz. 18.30.

Kierująca autem marki Lancia jechała drogą powiatową Poniec-Gostyń. Przy świetlicy wiejskiej w Brzeziu, na oznakowanym skrzyżowaniu, postanowiła skręcić w lewo, w drogę gminną. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwka pojazdowi marki Volkswagen Passat. W ten sposób doprowadziła do zderzenia bocznego. Było na tyle silne, że auta zostały poważnie zniszczone.

Kobieta, prowadząca lancię wymagała pomocy medycznej. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia. Poza tym interweniowały dwa zastępy straży pożarnej KP PSP w Gostyniu. Przyjechała też policja. Kobieta, która doprowadziła do zdarzenia drogowego, została zabrana do szpitala w Gostyniu. Po przeprowadzeniu badań i obserwacji lekarze stwierdzili, że doznała obrażeń, które nie wymagają dłuższej hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję. Poza tym ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Prowadząca lancię, jako sprawca kolizji zostanie ukarana mandatem.

Dlaczego policja odwołała poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Poniec?

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A