Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wyprzedzała autokar, wpadła w poślizg, jest w szpitalu

› Aktualności ponad rok temu    23.11.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 5 ocen 6 / 83%
A A A
Do kolizji podczas wyprzedania autokaru doszło przed Śmiłowem (gm. Poniec)Do kolizji podczas wyprzedania autokaru doszło przed Śmiłowem (gm. Poniec) fot. Ł. Szolc

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczesnym popołudniem na drodze z Gostynia do Ponieca, a dokładnie na odcinku "leśnym" przed Śmiłowem. Kobieta, kierująca samochodem osobowym marki Toyota rozpoczęła manewr wyprzedzania jadącego przed nią autokaru i wpadła w poślizg. Wjechała kołami na lewe pobocze.

- Później zrobiła taki manewr, że gwałtownie skręciła w lewo, w prawo. Odbiło ją na prawy pas drogi i okręciło ją w tak powietrzu, że w końcu stanęła na kołach. Myślałem, że zginęła, bo widziałem to ciało, jak w samochodzie „latało”. Ale na szczęście nic się nie stało – mówił na miejscu zdarzenia kierowca autokaru.

Sam był przerażony i przyznał, że na jezdni jest ślisko. Zaalarmował służby – straż i karetkę pogotowia. Na wezwanie do zdarzenia przed Śmiłowem przyjechały 3 zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Gostynia oraz jeden z OSP w Poniecu. Strażacy udzielili mieszkance pomocy przedmedycznej. – Kobieta podróżowała sama, była przytomna kiedy nadjechaliśmy, przy wychodzeniu z samochodu trochę pomogli jej strażacy. Jak tylko nadjechała karetka, przekazaliśmy ją ratownikom medycznym – poinformował mł. kapitan Marcin Nyczka, zastępca dowódcy jrg z KP PSP w Gostyniu. Kierującą osobówką karetka odwiozła do gostyńskiego szpitala na badania. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli akumulator osobówki, kierowali też ruchem na drodze Gostyń Poniec, który przez pewien czas był utrudniony. Na miejscu zdarzenia pracują też policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Jak mówią, kobieta była trzeźwa.

CZYTAJ dlaczego strażacy musieli włamać się do domu jednorodzinnego w Poniecu?

ZOBACZ, gdzie powstanie kolejny market handlowy?

+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kamil
  ponad rok temu ocena: 75%  6
  Bardzo Mi przykro z tego powodu. Znam tą panią i uważam że ją jako ostatnią powinno spotkać coś takiego. :/
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Filip
  ponad rok temu ocena: 33%  5
  To niech się nauczy jeździć!!!!
  ~ Gostynianin
  ponad rok temu ocena: 71%  4
  Babę masz w nosie ..jak już to kobieta ...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ig
  ponad rok temu ocena: 33%  3
  Baby co roku powinny mieć obowiązkowy kurs jazdy!!!!
  ~ Janek
  ponad rok temu ocena: 20%  2
  Znowu baba!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dfghdf
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  ale maja roboty
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji