Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wyróżnieni przez mistrzów fryzjerstwa

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    19.12.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 5 / 100%
A A A
Pracownia Fryzur „Ines” z wyróżnieniem Gala Beauty Stars 2018. Joanna Prokop-Szafraniak podczas wręcznia statuetki w WarszawiePracownia Fryzur „Ines” z wyróżnieniem Gala Beauty Stars 2018. Joanna Prokop-Szafraniak podczas wręcznia statuetki w Warszawie fot. arch. prywatne Joanna Prokop-Szafraniak

Gostyńska Pracownia Fryzur „Ines” zdobyła wyróżnienie w tegorocznej edycji plebiscytu Gala Beauty Stars. - Osoby wręczające nam statuetki dla mnie są mistrzami fryzjerstwa, oni nas szkolą. To było miłe, bo gdzieś słyszą o Gostyniu, mają nas na uwadze, zaistnieliśmy między nimi - komentuje właścicielka Joanna Prokop-Szafraniak.

Dwutygodnik "Gala" już po raz czwarty nagrodził najlepsze salony i świadczone w nich usługi z całej Polski.

W tegorocznej edycji plebiscytu udział wzięły aż 72 gabinety, kliniki, salony kosmetyczne oraz hotele SPA.

Czytelnicy "Gali" wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach: gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA. Pracownię Fryzur Ines do konkursu rekomendowała Wella - firma produkująca kosmetyki i farby do włosów. - Pytano o zgodę. Na początku sprawdzano wszystko - stronę internetową, zdjęcia salonu, cenniki. Kiedy przeszliśmy pozytywnie eliminiacje, okazało się, że możemy uczestniczyć w konkursie - opowiada Joanna Prokop-Szafraniak.

Fiat uderzył w iveco - CZYTAJ TUTAJ

W kategorii salonów fryzjerskich, gostyńska pracownia musiała zmierzyć się z 13 rywalami. I etap polegał na głosowaniu - klientki mogły głosować na ulubioną pracownię poprzez stronę portalu społecznościowego lub mailowo, a przez to nie były całkowicie anonimowe. Do dalszej części plebiscytu w każdej kategorii przeszło 6 najwyżej notowanych uczestników. Półfinaliści poddani zostali rzetelnemu badaniu pod względem obsługi pacjentów i klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły, reprezentujących poszczególne branże. Zgłoszone do plebiscytu salony na tym etapie odwiedzał „tajemniczy klient”, który osobiście oceniał usługi.

- Odwiedziła nas klientka, skorzystała z naszych usług. O tym, że została wysłana poprzez organizatorów plebiscytu dowiedziałyśmy się przy kasie i wtedy nie płaciła za usługi - mówi właścicielka pracowni fryzur Ines. - Staramy się codziennie, aby klienci byli dobrze, profesjonalnie i miło obsłużeni. Mamy recepcję. Żaden z fryzjerów nie musi odrywać się od klienta. Pracowaliśmy, jak zwykle, a - otrzymując wyróżnienie - dowiedliśmy, że można to zrobić - dodaje.

Podsumowanie plebiscytu Gala Beauty Stars odbyło się w hotelu Regent w Warszawie. Zakwalifikowani do finału nie wiedzieli do końca „na czym stoją”. Zaproszenia na bal, połączony z wręczeniem nagród otrzymywali kilka dni przed uroczystą galą. Fryzjerki do dziś nie wiedzą, jak głosowały klientki. - Wsparcie musiało być dość duże, że z 14 salonów zakwalifikowaliśmy się do ścisłej szóstki - cieszy się właścicielka pracowni „Ines”. Ogłoszenie wyników okazało się szokiem. W kategorii salonów fryzjerskich były trzy równorzędne nagrody. Laureaci otrzymali tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2018” oraz promocję w "Gali". Gostyńska pracownia „Ines” otrzymała wyróżnienie.

- Dla mnie dużym zaskoczeniem była decyzja Welli, że spośród ogromniej ilości salonów fryzjerskich w Polsce zechciała naszą pracownię rekomendować do plebiscytu. Sukcesem było to, że w naszej kategorii dostaliśmy się do ścisłej szóstki salonów fryzjerskich, a szokiem było wyróżnienie. Z tego jestem zadowolona i dumna. Na sukces pracował cały zespół (5 pracowników i uczennice - przyp. red.) - zapewnia Joanna Prokop-Szafraniak.

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ HaniaW
6 miesięcy temu 2
Na jakich produktach pracowali? Czy korzystali z [...]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Brawo p.Asiu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji