Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

„Wysadzono” parkomat. Uszkodzono zamki i skradziono pieniądze

› Aktualności 9 miesięcy temu    4.01.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż - Gmina Krobia

Jak informuje Urząd Miejski w Krobi, w ostatnim czasie doszło do serii zdarzeń, których nie można nazwać inaczej, jak pospolitymi aktami wandalizmu. Według doniesień we wtorek, 2 stycznia jeden z pracowników krobskiego magistratu zauważył uszkodzenie parkomatu przy Placu Kościuszki w Krobi. Doszło do niego prawdopodobnie w wyniku wybuchu petardy, którą umieszczono w kieszeni zwrotu monet.

R E K L A M A

W kolejnych dniach odkryto także uszkodzone zamki toalet publicznych przy ul. Ponieckiej, Kasztelańskiej i Rynek, z których skradziono również znajdujące się w nich pieniądze i żetony.

O zdarzeniach poinformowano policję, przekazując jej jednocześnie zapis nagrań z miejskiego monitoringu, na którym widać moment włamania. Są to kolejne przykre sytuacje, w wyniku których mienie publiczne, mające służyć wszystkim mieszkańcom, jest niszczone – komentuje Adam Sarbinowski z Urzędu Miejskiego w Krobi.

Z wcześniejszych zdarzeń, w trakcie których, swoją aktywnością na terenie gminy "popisali się" wandale można wspomnieć m.in. o zniszczeniu ławek w Parku im. Jana Pawła II w Krobi - informacje o tym incydencie znajdziesz TUTAJ.

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu „Życia Gostynia”.

Czytaj także: o "konferencji prasowej" z udziałem trzech osób związanych z Ekstraklasą

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
    R E K L A M A