Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wystawa w gostyńskim muzeum

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wystawę przygotowaną przez Naczelną Dyrekcję Archiwów Państwowych w Warszawie, zatytułowaną: „Curiosa w zbiorach archiwów państwowych”, będzie można oglądać od piątku do końca wakacji w nowej siedzibie gostyńskiego muzeum przy ulicy Kościelnej.

Wstęp jest bezpłatny, a ekspozycję można oglądać w godzinach otwarcia placówki. – To takie ciekawostki. Przetworzone specjalnie na wystawę zbiory tego, co zbierano w archiwach polskich. Mamy nawet jedną notatkę dotyczącą Gostynia. Wystawa, która krąży po całej Polsce, przygotowana jest przestrzennie, aby ludziom, którzy nie znają historii, pokazać, jakie ciekawostki znajdują się w archiwach – mówi Robert Czub, dyrektor gostyńskiego muzeum. Wystawa prezentowana będzie w sali wystawowej muzeum na pierwszym piętrze. W gablotach znajdą się również zbiory gostyńskiej placówki. Muzeum nie jest jeszcze otwarte. Oficjalne jego uruchomienie nastąpi we wrześniu. Nadal trwają bowiem prace związane z wyposażeniem placówki. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!