Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

XII Rejonowy Konkurs Informatyczny. UWAGA szkoły! Można się jeszcze zgłosić!

2 miesiące temu    20.03.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie. Rejonowy Konkurs Informatyczny. Pula nagród w konkursie to ponad 5 tysięcy złotych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. 

 

 

Już 28 marca odbędzie się cykliczna impreza, która już od 12 lat jest organizowana przez dwie jarocińskie szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie.

Celem konkursu jest promowanie wiedzy informatycznej wśród młodzieży i zachęcenie ich do zdawania matury oraz wyboru tego kierunku studiów. Oprócz tego w konkursie można wygrać drogocenne nagrody, bo pula nagród to aż ponad 5 tysięcy złotych - w tym np. dron, tablet, dyski, penrive, arduino oraz wiele innych gadżetów ufundowanych przez sponsorów wydarzenia.

 

ZOBACZ RELACJE Z UBIEGŁOROCZNEGO KONKURSU [KLIKNIJ TUTAJ]

 

- Firmy wspierające Rejonowy Konkurs Informatyczny często „wyławiają” talenty i proponują współpracę niektórym uczniom, zatem RKI to także furtka do kariery w branży IT - informują organizatorzy.

 

Harmonogram oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie www.rki.powiat-jarocin.pl [KLIKNIJ]

Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz ECDL Polska.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 22 marca. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!