Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

XXVII Ogólnopolski Bieg im Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, 29 maja

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    19.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
  Już po raz 27 odbędzie się na stadionie w Piaskach Ogólnopolski Bieg im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego na dystansie 10 km zorganizowany przez Uczniowski Ludowy Klub Sportowy GRABONÓG przy Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu.

Od godz. 8.00 będzie czynne Biuro Zawodów, o 9.45 wystartują przedszkolaki, a od godz. 10.00 odbywać się będą biegi w ramach Małego Biegu dla uczniów Zespołów Szkół z Gminy Piaski oraz Biegu „Bez Barier” dla osób niepełnosprawnych. Także o godz. 10.00 przewidziano start do Biegu Głównego, który odbędzie się w kategoriach mężczyzn do 29 lat, do 39, do 49, do 59, do 69 oraz powyżej 70 lat oraz w kategorii kobiet do lat 29 oraz powyżej 29 lat. Trasa obejmuje dwie pętle i prowadzić będzie przez Piaski i Strzelce Wielkie. Zwycięzcy biegu w klasyfikacji generalnej i wiekowej otrzymają nagrody pieniężne i puchary. Organizator przewiduje również nagrody – niespodzianki w innych kategoriach. W biegu uczestniczyć mogą sportowcy, amatorzy i zawodowcy posiadający aktualne badania lekarskie i którzy ukończyli 16 lat. Opłata startowa wynosić będzie 5 zł. Organizator zapewnia posiłek i napoje. Dla wszystkich, którzy chcieliby promować zdrowy tryb życia, przygotowano Bieg dla Zdrowia wokół stadionu. W tym biegu wszyscy są zwycięzcami, dlatego organizatorzy zapraszają amatorów czynnego wypoczynku do wspólnego startu. Swój udział w nim zapowiedzieli między innymi nauczyciele oraz przedstawiciele władz samorządowych. Ze względu na krótki dystans organizatorzy liczą na udział amatorów z całego powiatu gostyńskiego, którzy z bieganiem na co dzień nie mają wiele wspólnego. Więcej informacji na temat biegu: Mirosław Ziemski tel. 603695846 (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!