Zabójcze rzuty wolne

Zabójcze rzuty wolne - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia pokonała na własnym boisku walczący o utrzymanie w leszczyńskiej klasie okręgowej GKS Włoszakowice 4 : 1. Trzy gole w tym pojedynku zdobył Krystian Jędryczka, który powrócił do składu zespołu z Krobi po przerwie spowodowanej karą za czerwoną kartkę.

Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie. Krystian Jędryczka precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi gości. Przyjezdni wyrównali po uderzeniu Łukasza Koniecznego, jednak w drugiej połowie bramkarzowi GKS-u znów dał się we znaki Jędryczka. Napastnik Krobianki ponownie przymierzył z rzutu wolnego i zdobył bramkę na 2 : 1 w 54. minucie. Prowadzenie podwyższył Jakub Kędziora, a kilka minut przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Krystian Jędryczka.

Krobianka Krobia - GKS Włoszakowice 4 : 1 (1 : 1)
1 : 0 - Krystian Jędryczka (25')
1 : 1 - Łukasz Konieczny (42')
2 : 1 - Krystian Jędryczka (54')
3 : 1 - Jakub Kędziora (59')
4 : 1 - Krystian Jędryczka (87')
Krobianka: Szuba - Matuszewski (58' Tomczak), Szumny, Knapp, Mikołajczak, M. Urbański, Szpurka, Kędziora (77' Baranowski), Chwaliszewski (35' Lada), J. Urbański (81' Buśkiewicz), Jędryczka