Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zabójstwo czternastolatka? Prawdopodobny sprawca uciekł

› Z policji 6 miesięcy temu    15.11.2018
Anna Twardowska
komentarzy 4 ocen 9 / 89%
A A A
 fot. fotomontaż M. Mostowy

Ciało 14-letniego chłopca znaleziono dziś w jednym z budynków mieszkalnych w Gogolewie (gm. Krobia). 

R E K L A M A

Ze szczątkowych i wstępnych informacji, które podaje gostyńska prokuratura wynika, że na ciele chłopca znajdowała się rozległa rana w okolicach potylicznych. Nie jest znany mechanizm powstania rany, czy było to narzędzie, czy element wyposażenia mieszkania lub krawędź mebla. 

Na miejscu czynności prowadzą technicy policyjni z KPP w Gostyniu pod nadzorem prokuratora Bogdana Zygmunta. Ma tam dotrzeć też ekspert z medycyny sądowej. Pod jego nadzorem zostaną przeprowadzone oględziny ciała pokrzywdzonego. Na jutro zaplanowano sekcję zwłok, aby ustalić przyczynę zgonu chłopca. Bierze się pod uwagę zabójstwo.

Jak informuje prokurator Jacek Masztalerz, został wytypowany podejrzany, który mógł się przyczynić do tragedii. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to partner matki chłopca. Miał on powiedzieć dziś w swoim zakładzie pracy, że zrobił coś strasznego. Mężczyzna uciekł, wyłączył telefon i po drodze porzucił samochód. Jest poszukiwany przez policję na szeroką skalę, także w sąsiednich powiatach. Do poszukiwań zaangażowano śmigłowiec.

Więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja, godz. 15.15:

Na jutro zaplanowano badanie sekcyjne chłopca w zakładzie medycyny sądowej w Poznaniu. - Po przesłuchaniu świadków i sekcji zwłok znane będą bliższe informacje. Na razie przyjmujemy, że jest to zabójstwo, ale ta kwalifikacja może być zmieniona na inną - mówi prokurator Jacek Masztalerz. 

Aktualizacja, godz. 19.30:

Wizerunek mężczyzny dostępny TUTAJ.

Aktualizacja, godz. 19.45:

- Działania pościgowe trwają już kilka godzin. Mężczyzna może być wszędzie. Komunikat jest aktualny na terenie każdej gminy, każdego powiatu - mówi w rozmowie z portalem Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy Komendanta Wielkopolskiego Policji w Poznaniu.

Aktualizacja, 16 listopada, godz. 11.00: 

Mężczyznę zatrzymano. Czytaj TUTAJ. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 9 (89%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Xxx
6 miesięcy temu ocena: 50%  7
Proszę redakcję zablokujcie komentarze to jest straszna tragedia dla rodziny nikt nie wie co się tam naprawdę stało A stała się wielką tragedia
~ ujwasto
6 miesięcy temu ocena: 0%  6
Nikt nie wie co się wydarzyło, może to było zabójstwo "niechcący " i zabójca się zajebal, bądź było zabójstwo niewinnego chłopca i ln zamiast odniessc kare spierdala. Wkurwia mnie to
~ Aa
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
Człowieku co Ty piszesz zabójstwo niechcący niechcący to można na kogoś wpaść ale nie zabić Sama mam 4 dzieci i nie wyobrażam sobie żebym mogła kogoś niechcący zabić.......ludzie poziom waszej inteligencji.. Masakra jak bardzo Żal tej rodziny ....
~ edek
6 miesięcy temu ocena: 50%  4
on juz wisi w lesie szedł do lasu
~ 67
6 miesięcy temu 3
Pani sylwio obowiazuje rodo ktore broni takich delikwetow
R E K L A M A
~ ...
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
RODO w takich sytuacjach nie obowiązuje
~ Sylwia
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
A gdzie zdjęcie poszukiwanego?
R E K L A M A
R E K L A M A