Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zaginął mieszkaniec Pudliszek

› Z policji 9 miesięcy temu    12.01.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 4 ocen 3 / 0%
A A A
 fot. KPP Gostyń

Policja prowadzi poszukiwania zaginionego Hieronima Kronszmyta.

R E K L A M A

Mężczyzna ostatni raz widziany był wczoraj w miejscowości Lubin, skąd miał się udać do miejsca zamieszkania. Od tego czasu nie jest znane jego miejsce pobytu.

Rysopis: wzrost 190 cm; waga 85 kg; szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, na twarzy wąs i broda w kolorze siwym, oczy ciemne.

Ubiór: W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru popielatego zapinaną na zamek, z napisem po lewej stronie usługi ogólnobudowlane Marcin Demuth, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty robocze, czapkę zimową, wełnianą koloru czarnego.

Zaginiony w czwartek około godziny 8:00 będąc w pracy w Lubinie powiadomił obecnego na miejscu syna, że źle się czuje, prawdopodobnie jest przeziębiony i wraca do domu. Mężczyzna ostatni raz był widziany na przystanku autobusowym w Lubin – Małomice.

Od tego czasu do chwili obecnej Hieronim Kronszmyt nie nawiązał żadnego kontaktu z osobami najbliższymi, nie jest znane również jego miejsce pobytu.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubinie. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, znają jego aktualne miejsce pobytu lub mogą udzielić informacji, które pomogą w odnalezieniu zaginionego, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Lubinie (adres: Traugutta 3, 59-300 Lubin, telefon 76 844 28 53) lub Gostyniu, pod numerami telefonów: KPP Gostyń tel. : 65 5758270, 575 8200, 5758213, 5758209

R E K L A M A
+ 0 głosów: 3 (0%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ ja
9 miesięcy temu ocena: 25%  5
To odnalazł się w końcu czy nie bo niema nigdzie komunikatu że poszukiwania odwołane?
~ Krystian
9 miesięcy temu ocena: 60%  4
Już się znalazł. .
~ Pudliszko
9 miesięcy temu ocena: 49%  3
Za dużo wody ognistej :) oby się znalazł jak najszybciej ! :)
~ Bliski
5 miesięcy temu 2
Uwierz że Cię znajdę gnoju
~ Hubert
9 miesięcy temu ocena: 49%  1
u ciebie tej wody za duzo bohaterze internetowy ukryty za kotara nie wiesz nie gadaj glupot siedz cicho
R E K L A M A
R E K L A M A