Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zagrają na boisku i na scenie - dla AntosiPatronat

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    1.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Antosia Stachowicz z Gostynia i jej rodziceAntosia Stachowicz z Gostynia i jej rodzice fot. Zosia Wicher-Grodzka

To druga charytatywna akcja, zorganizowana przez Małgorzatę Stachowiak i Sabinę Mikołajską. W ubiegłym roku grano dla Julki (zobacz zdjęcia). W tej edycja - gwiazdką będzie Antosia. 

 

17 czerwca, w godzinach 15.00 – 19.00 przy szkole w Piaskach odbędzie się "II Charytatywny Turniej Zbijaka - 2 ognie" na rzecz Antosi Stachowicz z Gostynia, która urodziła się bez jednej rączki. Będzie dużo zabawy, uśmiechu i zdrowej rywalizacji, a turniejowi towarzyszyć będzie bardzo dużo atrakcji dla całych rodzin. - Naszą misją jest pomoc i zabawa – zapewniają organizatorki.

Turniej Zbijaka rozpocznie się profesjonalną rozgrzewką. Ponadto zaplanowano: pokaz taneczny lokalnej szkoły tańca, przejazdy motocyklistów, TIR dla pasjonatów dużych aut, animacje dla dzieci, konkursy i zabawy dla dzieci, żywe maskotki, dmuchańce, kulinarne pyszności (zupa węgierska, kiełbasa z grilla, kanapki), słodki kącik, napoje, fotobudka, pokaz sprzętu strażackiego OSP Piaski. Na zakończenie imprezy koncert zespołu ANTARI FOG MACHINE.

Zapraszamy! Wkrótce plakat imprezy. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ta_mala
ponad rok temu 1
Nasza księżniczka kochana
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji