Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zagrają po raz ostatni

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    7.02.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. W GOK Hutnik w piątek odbędzie się ostatni koncert NON IRON w legendarnym składzieGostyń. W GOK Hutnik w piątek odbędzie się ostatni koncert NON IRON w legendarnym składzie

Legendarny skład NON IRON z muzykami znanymi z „Turbo” zagra w GOK Hutnik już w najbliższy piątek!

Ikona polskiego hard rocka - formacja NON IRON, w styczniu rozpoczęła pożegnalną trasę koncertową pod szyldem „Innym Niepotrzebni – XXX Lat Reunion Tour”. Trasa obejmuje blisko 20 przystanków. Na tę okoliczność grupa odrodziła się po 30. latach w pełnym klasycznym składzie: Wojciech Hoffmann (TURBO), Henryk Tomczak (ex-TURBO, Izotop), Janusz Musielak, Leszek Szpigiel (ex Wilczy Pająk, Mekong Delta, Scanner) i Jędrzej Kowalczyk.

Okazją do serii wyjątkowych koncertów jest trzydziesta rocznica wydania studyjnego debiutanckiego albumu pt. „Innym Niepotrzebni” i ukazująca się właśnie reedycja tego krążka nakładem Metal Mind Productions. Będą to zarazem pożegnalne koncerty zespołu, po zakończeniu których muzycy NON IRON powrócą do swoich codziennych zajęć.

8 lutego, o godzinie 20.00 NON IRON wystąpi po raz ostatni w swojej karierze w Gostyniu, na scenie ośrodka kultury w Gostyniu.

Koncert formacji z Poznania otworzy znakomity heavy metalowy zespół młodego pokolenia – pochodząca z Koszalina grupa „Othis”.

Bilety do nabycia w cenie 30 zł (przedsprzedaż) oraz w cenie 40 zł, w dniu koncertu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!