Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zagrał tutaj pierwszy raz w życiu [FILM]

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    4.02.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Aktor rodem z Gostynia - Wojciech Majchrzak, a także Mikołaj Krawczyk i Andrzej Niemirski wcielili się w role oszustów i naciągaczyAktor rodem z Gostynia - Wojciech Majchrzak, a także Mikołaj Krawczyk i Andrzej Niemirski wcielili się w role oszustów i naciągaczy fot. A. Fajczyk

Wojciech Majchrzak - popularny aktor filmowy i teatralny, pochodzący z Gostynia, miał okazję po raz pierwszy zaprezentować się na deskach gostyńskiego ośrodka kultury. W piątkowy wieczór (1.02) wystawiono tam spektakl pt. „Zabójcza oferta”, w reżyserii Grzegorza Mrówczyńskiego.

Publiczność obejrzała zabawną i mądrą komedię w gwiazdorskiej obsadzie. Wśród obsadzie, oprócz wspomnianego Wojciecha Majchrzaka, mieszkańcy zobaczyli Ewę Złotowską, Mikołaja Krawczyka i Andrzeja Niemirskiego. Spektakl w satyryczny sposób pokazał, jakimi zjawiskami patologicznymi (wyłudzeniami, naciąganiami starszych osób, oszustwami) jest nacechowany współczesny świat.

Starsza pani - Lilli została obsypana nawałnicą nieszczerych ofert i roszczeń w dniu urodzin. Korporacyjno-urzędnicze pułapki zaprezentowali sprzedawca bezwartościowych gadżetów, przystojny agent ubezpieczeniowy proponujący odwróconą hipotekę i bezwzględny komornik z tytułem egzekucyjnym, współpracujący z żoną. Czy oszustwa zostały wykryte? Tak się stało, że w wyniku splotu nietypowych zdarzeń, ofiarami stali się jednak przychodzący z "zabójczymi" ofertami trzej mężczyźni. Wojciech Majchrzak, który od ponad dwudziestu lat mieszka i pracuje w Warszawie, zagrał łasego na pieniądze komornika. Występ miał szczególny charakter.

Pierwsze takie mistrzostwa - KLIK

Na scenie GOK Hutnik, gdzie swego czasu dyrektorem był jego ojciec, aktor wystąpił po raz pierwszy w życiu. Po spektaklu przyznał, że było to dla niego spore przeżycie, zwłaszcza, że jego aktorskie popisy oglądali rodzice. Wśród widzów znalazł się też nauczyciel z czasów liceum, który po przedstawieniu, z wyrazami sympatii, wręczył aktorowi kasetę ze studniówki, gdzie zostały nagrane też pierwsze próby teatralne Majchrzaka. Urodzony w Gostyniu aktor (w 1969 r.), w 1993 ukończył studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu. Występował m.in. w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Teatrze Ochoty czy Teatrze Komedia w Warszawie. Widzom znany jest z takich seriali, jak: „Prawo Agaty”, „Czas Honoru”, „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej” czy „Klan”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!