Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zagrali. Dostali nagrodę. Pojadą do…

› U sąsiada› Krotoszyn ponad rok temu    19.09.2016
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 10 / 90%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

12 zespołów reprezentujących cztery powiaty: krotoszyński, jarociński, pleszewski i gostyński wzięło udział w I Międzypowiatowym Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych „AleMuzaFest” w Krotoszynie. Drugie miejsce zajął zespół „Thumbnail” działający w sekcji Domu Kultury w Kotlinie, a „EmErgencY plAn” otrzymał specjalne wyróżnienie od organizatorów. W nagrodę młodzi muzycy pojadą do Brukseli

Impreza odbyła się po raz pierwszy, ale jej organizatorzy – czyli Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw, Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, biblioteka w Jarocinie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli – zapowiadają, że z pewnością nie ostatni. Młodych zdolnych ludzi oceniało międzypowiatowe jury. Komisja nie miała łatwo. Artyści prezentowali naprawdę wysoki poziom. Ostatecznie po burzliwych naradach udało się wyłonić zwycięzców.

Pierwsze miejsce, a zarazem 1.500 zł i bon na nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym, przypadło formacji reprezentującej powiat krotoszyński - „False Experience”. Drugie miejsce zajęli reprezentanci powiatu jarocińskiego czyli grupa „Thumbnail”, trzecie zaś goście z powiatu gostyńskiego – formacja „Antari Fog Machine”. Przyznano też nagrodę specjalną – wycieczkę do Brukseli. Ta przypadła niezwykle charyzmatycznej grupie „EmErgencY plAn” z powiatu jarocińskiego.

Gwiazdą koncertu finałowego I Międzypowiatowego Przeglądu Zespołów Młodzieżowych „AleMuzaFest” był Liber.

ZOBACZ teledysk zespołu „Thumbnail” PONIŻEJ

FOTORELACJA na www.krotoszynska.pl TUTAJ

+ 9 głosów: 10 (90%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!