Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zagrali z otwartym sercem, przekazali ponad 136 tysięcy

› Aktualności ponad rok temu    12.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 1 / 0%
A A A
Wolontariuszy Wolontariuszy "grających" 11 stycznia nie odstraszał zimny i porywisty wiatr fot. Agata Fajczyk

136 120,41 zł - tyle mieszkańcy powiatu gostyńskiego z dobrego serca ofiarowali w 23. finale Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na podtrzymywanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i godną opiekę medyczną seniorów.

Wynik znany jest po nieoficjalnych wyliczeniach i wstępnym podsumowaniu udziału naszego powiatu w ogólnonarodowym święcie bezinteresownej życzliwości i wspólnoty dobrych ludzi. - To wspólny fantastyczny wynik mieszkańców i wspaniałych młodych wolontariuszy z gmin Borek Wlkp. Gostyń, Krobia, Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec oraz takich wydarzeń jak na przykład finał OSP w Goli czy turniej kręglarski WOŚP. Wyrazy uznania należą się też szefom sztabów w Krobi, Piaskach, Pogorzeli i Poniecu, którzy przygotowali wielkoorkiestrowe granie dla ratowania dzieci i pomocy seniorom - mówi Mirosław Sobkowiak, zarządzający sztabem WOŚP w Gostyniu. Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie gostyńskim przygotowało 71 zarejestrowanych kwestarzy, ponad 500 młodych wolontariuszy i opiekujących się nimi nauczycieli, wychowawców i rodziców, a wsparło organizację blisko 70 instytucji: przedszkoli, szkół, firm usługowych, handlowych i produkcyjnych oraz urzędów. Zorganizowano wiele imprez o różnym charakterze, na których zbierano datki na zakup sprzętu ratującego życie dzieci. Więcej w jutrzejszym wydaniu "Życia"

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ NowyNick
ponad rok temu 2
Ale sumka nadal pokaźna :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jack
ponad rok temu 1
mniej niz w zeszłym roku...........................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji