Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zamaskowani wyłamali drzwi i ukradli papierosy

› Z policji 3 miesiące temu    11.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotomontaż M. Mostowy

Trzej mężczyźni wyważyli drzwi i włamali się do stacji benzynowej. Łupem padły papierosy. Jak duże są straty? Policjanci póki co nie zdradzają więcej informacji, za to apelują o pomoc w odnalezieniu sprawców.

Do kradzieży z włamaniem doszło na stacji paliw w Poniecu, około godz. 1.00 w nocy - ze środy na czwartek. Wiadomo, że złodziei było trzech, byli to zamaskowani mężczyźni. Wyłamali drzwi sklepu na stacji paliw, weszli do wnętrza, skąd ukradli papierosy. - Więcej szczegółów nie mogę zdradzić. Trwają czynności operacyjne i poszukiwania sprawców, gostyńscy policjanci pracują nad sprawą - informuje asp. sztab. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego KPP w Gostyniu.

O potrąceniu dziecka w Borku Wlkp. - TUTAJ

Gostyńscy kryminalni apelują do mieszkańców o pomoc w poszukiwaniu sprawców. - Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem proszeni są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z gostyńską policją – mówi asp. sztab. Monika Curyk.

Tel. dyżurny KPP w Gostyniu 65 575 82 00.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!