Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zamierza zwolnić stanowisko naczelnika

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    13.10.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 12 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Jerzy Wabiński - naczelnik wydziału oświaty w gostyńskim urzędzieGostyń. Jerzy Wabiński - naczelnik wydziału oświaty w gostyńskim urzędzie fot. A. Fajczyk

Na emeryturę na początku przyszłego roku wybiera się Jerzy Wabiński, naczelnik wydziału oświaty i spraw społecznych w Urzędzie Miejskim w Gostyniu. Informację oficjalnie ogłosił burmistrz Jerzy Kulak, podczas dzisiejszych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w gminie Gostyń. – Zmiany nadejdą w gostyńskim samorządzie. One będą dość mocne. Nie jest to żadna tajemnica, naczelnik Wabiński odejdzie na emeryturę. Jeszcze kilka miesięcy z nami popracuje – powiedział włodarz.

Naczelnik Jerzy Wabiński potwierdzając te słowa, oświadczył, że to już najwyższy czas, aby przejść na zasłużoną dla siebie emeryturę. - Trzeba robić miejsce dla młodych, być może z lepszymi pomysłami na realizację zadań, jakie stoją przed wydziałem oświaty – mówił.

Więcej w przyszłym numerze Życia Gostynia

Czytaj także o porządkowanym parku karolewskim

Zobacz, gdzie powstaje ścieżka rowerowa?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Filip
ponad rok temu ocena: 100%  12
Czasami obrzydzenie mnie bierze czytając gostyńskie komentarze. Co za degeneraty umysłowe i emocjonalne, kreatury źle życzące każdej osobie, której choć trochę się udało! A samym brakuje nawet odwagi żeby się podpisać rzucając oszczerstwa wobec innych... Nie macie własnego życia lub jest ono tak nieciekawe, że musicie przyglądać się innym? Od dawna nie ma mnie już w Gostyniu, ale z uwagi na rodzinę, czasem czytam, co się dzieje w moim mieście. Wabiński to bardzo porządny człowiek, nikomu krzywdy nie zrobił. A Skorupski to świetny nauczyciel, jakich brakuje. Już czytałem, że na 100% miał wygrać jakiś konkurs na dyrektora, teraz że na naczelnika, a ktoś tam że na wice w LO. A dlaczego nie? Co za wioska!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czerwona cenzura
ponad rok temu ocena: 0%  11
Zobaczcie komentarze na g24. Tylko same wychwalanie naczelnika. Ach i ech. A mój komentarz nie został opublikowany - krytyczny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kreda
ponad rok temu ocena: 40%  10
No wreszcie!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ taaa
ponad rok temu ocena: 75%  9
kreda! coś ty taka głupia!!! no wiadomo, kreda...
~ ada
ponad rok temu ocena: 50%  8
A jak wygląda plac zabaw w Przedszkolu na Cukrowniczej, widać gołym okiem....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ go
ponad rok temu ocena: 57%  7
Może nareszcie będzie sie ktoś interesował tą szeroko rozumianą oświatą w Gostyniu. Może będzie ktoś w końcu rozliczał dotacje do Przedszkoli i zauważy przekręty, Mieszkańcy pytaja co z Przedszkolem na Cukrowniczej? kiedy rozliczą? bo teraz jest jeszcze gorzej i też maja dotacje???? Będzie się działo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 50%  6
ty sam jesteś jak wielki przekręt, oczerniasz ludzi, w tym wieloletniego super pracownika urzędu, kim jesteś, że rościsz sobie takie prawo? spójrz w lustro i wstydź się, wstydź
~ mn
ponad rok temu ocena: 55%  5
WSzystkim wiadomo że będzie Pan Grzegorz Skorubski -układ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ roni
ponad rok temu ocena: 67%  4
Panie nadczelnik już pora. Dosyć pan napsuł krwi porządnym ludziom. fora ze dwora i zamknąć się w czterech ścianach, żeby (...) nikt nie musiał więcej już oglądać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 45%  3
Od czerwca wiadomo już, kto będzie nowym naczelnikiem!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Futerko
ponad rok temu ocena: 50%  2
Skorupski podobno wylatał sobie etat zastępcy dyr w LO, bo Gimnazja jak zlikwidują to by bidula od września przyszłego roku został bezrobotny, a kredyt spłacać trzeba. Więc " mm " pewnie masz nie na bieżąco wiadomości.Tak wieści niosą w Gostyniu. A Bartkowiak został odwołany. Czy to prawda dowiemy się niedługo?
~ ola
ponad rok temu ocena: 50%  1
kto?