Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Zapaliła się wata. Strażakom ciężko było dostać się do źródła

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    8.01.2018
Anna Twardowska
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Pożar w KrzekotowicachPępowo. Pożar w Krzekotowicach fot. Fotomontaż

Strażacy przed południem otrzymali zgłoszenie do pożaru w firmie produkcyjnej w Krzekotowicach (gm. Pępowo).

 

Doszło tam do zapalenia się waty, która ocieplała zbiornik z tłuszczem płynnym. - Podaliśmy jeden prąd wody w natarciu na palące się ocieplenie. Ponadto, w celu znalezienia źródła pożaru oraz dogaszenia go, rozebrano częściowo metalową obudowę tego zbiornika i usunięto całe ocieplenie na zewnątrz, gdzie zostało ono dogaszone – wyjaśnia dowódca akcji z państwowej straży pożarnej.

R E K L A M A

Czy ogień mógł się przemieścić dalej? Jak wyjaśnia dowódca, sytuacja nie była na tyle niebezpieczna. - Jedyne co, to działania były utrudnione, ponieważ wata znajdowała się pod metalowym zabezpieczeniem, dlatego ciężko było się dostać, ciężko było znaleźć źródło ognia – dodaje strażak. Działania już się zakończyły.

Czytaj także o podwyżce dla sołtysów z gm. Pępowo. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ Darek
8 miesięcy temu 5
Szkolenia przeprowadzane przez lokalną firmę to kpina. Tfu, nie przeprowadzane, a WYPISYWANE i sprzedawane.
~ ODPOWIEDZ
9 miesięcy temu ocena: 15%  4
Do Ktoś - pożar może powstać wszędzie i w niewyjaśnionych okolicznościach, a tu wina była pewnie pracownika który nie dopilnował czegoś a nie firmy!!! Pseudo szkolenia jak są dla ciebie problemem to otwórz swoją firmę nygusie i rób szkolenia 5 razy dziennie - podstawy bezpieczeństwa na pewno znasz . niestety ale w taki sposób jak ty wypowiadają się największe nieroby, lesery, cwaniaki ze wsi, popaprańce i totalne mongoły!!!niech zgadnę że ukończenie OHP-u i tak bylo dla ciebie sporym sukcesem???!!!co gorsza pewnie tam pracujesz co świadczy jakim trzeba być żałosnym gościem żeby do swojej firmy mieć jakieś obiekcje. kozak przed monitorem :) - frajerstwo I stopnia.
~ Jacek W.
9 miesięcy temu ocena: 100%  3
Ulżyło Ci? Widać że pojęcia nie masz. Oceniasz innych a sam zachowujesz się jak frajer 1 stopnia.
~ Ktoś
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Jesteś w takim błędzie, że w głowie się nie mieści i pojęcia za grosz. Nie kończyłam OHP tylko studia wyższe, ale to jest tu najmniej ważne. I uwierz szkolenie trwające 30 minut, odbębnione nie jest szkoleniem i jest nie zgodne z prawem. I nie obrażaj ludzi, którzy kończą OHP itp. Nie każdy musi mieć ukończone studia, zawody też są potrzebne. I nie wykształcenie świadczy o człowieku i o tym jakim jest człowiekiem. I sam lub sama nie masz pojęcia o bezpieczeństwie. Mówisz i winie pracownika? To pomyśl też o pracodawcy, który ma zapewnić oraz stworzyć pracownikom bezpieczne warunki pracy a żeby pracownik nie popełniał błędów zapewnić szkolenia, instruktaże itd.
~ Ktoś
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Nie pierwszy i nie ostatni. Firma nastawiona na zysk tylko i wyłącznie. Firma bhp to samo z pseudo szkoleniami. Brawo.
R E K L A M A
R E K L A M A