Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Zasnął za kierownicą i wjechał w przystanek autobusowy

› Aktualności 6 miesięcy temu    25.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. arch. portalu gostynska.pl/A. Fajczyk

Kierowca forda fiesty był trzeźwy, ale bardzo zmęczony. W nocy „na śpiku” uszkodził przystanek autobusowy w Miechcinie (gm. Poniec).

Zdarzenie drogowe miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę, około godz. 3.36. Trasą pomiędzy Janiszewem a Pomykowem poruszał się mężczyzna, kierujący samochodem ford fiesta.

Nagle, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze jezdni i uderzył w przystanek autobusowy. Po prostu zasnął za kierownicą. Służby otrzymały zgłoszenie, że kierowca jest przytomny, ale ma wybite zęby i krwawi.

Na miejsce natychmiast zadysponowano służby medyczne i policję. Mężczyznę, kierującego fordem (mieszkaniec powiatu gostyńskiego) karetka pogotowia zabrała do szpitala na szczegółowe badania. Wiadomo, że nie doznał ciężkich obrażeń i nad ranem został już zwolniony ze szpitala. Policja ustaliła, że był trzeźwy.

Po zdarzeniu pozostał uszkodzony samochód i słupek betonowy przystanku autobusowego „Miechcin”.

ZOBACZ - Boże Narodzenie w sierpniu? Przesadzili? - TUTAJ

CZYTAJ - jeden uszkodzony, drugi spalony - KLIK

Dlaczego sołtys Kosowa wyprowadził ludzi w pole? Co tam sie działo? - KLIK

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!