Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Zderzenie jak w domino

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    2.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Cztery osobowe auta zderzyły się  na ul. Warszawskiej w Piaskach. Jeden z pasów ruchu krajowej „dwunastki”, w kierunku Borku wciąż jest nieprzejezdny.

Kobieta, kierująca peugeotem 407 zatrzymała się  tuż za rynkiem w Piaskach, chcąc skręcić w lewo. Czekała, gdyż z przeciwka jechał samochód ciężarowy. - Zatrzymałem się za nią, a po chwili dość mocno odczułem uderzenie w tył auta i najechałem na peugeota – opowiada kierujący volkswagenem golf. W to auto wepchnięty został samochód marki Volkswagen Polo. - Żona jechała jako ostatnia w tym sznurku trzech pojazdów i nagle uderzył w nią kierowca żółtego opla z lawetą. Nie wiem dlaczego, być może z powodu zbyt szybkiej jazdy jak na panujące warunki. Trafiła do szpitala – dodaje mąż poszkodowanej.

Wezwana na miejsce zdarzenia karetka zabrała do gostyńskiej lecznicy 40-letnią kobietę, która uskarżała się na silny ból głowy. Na miejscu przebadano też dwoje dzieci – podróżujące z mamą peugeotem 407. - Na szczęście nie odniosły obrażeń, zostały wsparte psychicznie - otrzymały zabawki, misie, aby mogły oderwać się od zdarzenia. Kierowcy opla zafira i volkswagena golfa są na miejscu – powiedział Michał Pohl, dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Gostyniu. Przyczynę i pozostałe okoliczności kolizji wyjaśnia gostyńska policja.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!